Січень - ТОВ СП "НІБУЛОН"нагороджено відзнакою "Надійний партнер МОІППО" за вагомий внесок у реалізацію заходів партнерської співпраці.

Лютий – Філію «Козацька» визнано переможцем рейтингу «Дніпровська перлина» у номінації «Кращий роботодавець року».

Травень – за підсумками 14-го «Національного морського рейтингу України» ТОВ СП «НІБУЛОН» переміг у номінації «Новий термінал».

Травень – за підсумками 14-го «Національного морського рейтингу України» ТОВ СП «НІБУЛОН» переміг у номінації «Відновлення флоту».


Червень – ТОВ СП «НІБУЛОН» у переможній трійці Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020» в номінації «Благодійність великого бізнесу».

Вересень - перше місце компанії серед суднобудівних підприємств країни у 2020 році за результатами рейтингу Асоціації суднобудівників України «Укрсудпром».


Прочитали: [893]

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.