У липні 2022 року, після понад 15 років роботи в компанії «НІБУЛОН», Андрій Вадатурський став її генеральним директором. Він обійняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та матері Раїси Вадатурської унаслідок російського ракетного удару.

Раніше Андрій Вадатурський працював у компанії на різних посадах, зокрема на посаді заступника генерального директора з торгівлі в період з 2003 по 2014 роки. За цей час компанія «НІБУЛОН» стала одним з провідних українських експортерів сільськогосподарської продукції та зробила значний внесок у забезпечення глобальної продовольчої безпеки. З 2019 року він очолював Наглядову раду компанії «НІБУЛОН».

З 2014 по 2019 роки Андрій Вадатурський був народним депутатом України по одномандатному округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році він створив і очолив велику міжпартійну групу, яка підтримувала розвиток річкового транспорту в Україні.

Він має ступінь магістра електричної інженерії Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році Президент України надав Андрію Вадатурському почесне звання «Заслуженого працівника сільського господарства України» за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу країни.

Андрій Вадатурський одружений і має трьох дітей.

Прочитали: [791]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.