Шановні постачальники!


01.10.2021 набирають чинності зміни до закону України «Про автомобільний транспорт». Ознайомитися зі змінами можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1534-20#Text

При оформленні ТТН у графі «вантажовідправник», «автомобільний перевізник», «вантажоодержувач» необхідно вказувати ПОВНЕ найменування, ЄДРПОУ. Наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН».
Додатково необхідно вказувати параметри вантажного автомобіля із зазначенням довжини, ширини, висоти, загальної ваги, у тому числі з вантажем та масою брутто, а також місце складання ТТН.

За порушення закону передбачено штрафні санкції.

ТОВ СП «НІБУЛОН» закликає своїх партнерів дотримуватися вимог чинного законодавства.

Нагадуємо, що основним документом для оформлення перевезень вантажів є товарно-транспортна накладна (ТТН).

Наказом Міністерства інфраструктури України від 03.06.2019 № 413 «Про затвердження Змін до правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні» затверджено нову форму ТТН (Додаток 7 до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні).

Прохання використовувати вказані форми ТТН у чотирьох примірниках згідно з п. 2.2 Договору поставки, укладеного з ТОВ СП «НІБУЛОН».

Бланк нової форми ТТН та зразок його заповнення, які розроблені ТОВ СП "НІБУЛОН" для використанння при поставках с/г продукції на Перевантажувальний термінал та елеватори, розміщено за активним посиланням.

Для зручності - зразок заповнення ТТН при поставках на філію «Бессарабську» ТОВ СП «НІБУЛОН».

Бланк нової форми ТТН, затверджений Міністерством інфраструктури України, та зразок його заповненнярозміщено за активним посиланням.

Прочитали: [166231]

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.