Відродження судноплавства і суднобудування – украй необхідний і надзвичайно важливий поштовх для розвитку української економіки. Нашій компанії на власному прикладі вдалося довести, що судноплавство і суднобудування має величезний потенціал та сприяє розвитку логістики, металургійної промисловості, будівельної індустрії та всієї економіки країни.

 Серцем та головною рушійною силою цього відродження став наш суднобудівний завод «НІБУЛОН» – мало не єдине в Україні підприємство, що сьогодні будує повнокомплектні судна. Практично кожного місяця із заводського сліпу на воду спускається нове судно. Одним із суттєвих досягнень у цій галузі є флагман «НІБУЛОНівської» флотилії – потужне повнокомплектне самохідне перевантажувальне судно проєкту П-140 NIBULON MAX, введене в експлуатацію у вересні 2019 року. Це найдовше в історії незалежної України самохідне кранове судно класу «річка-море», яке ходить під державним прапором. Будівництво судна такого класу – це абсолютно новий вищий рівень суднобудівних потужностей компанії «НІБУЛОН». Ми продовжуємо проводити масштабну реконструкцію суднобудівного підприємства, після завершення якої воно має стати найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі.

«НІБУЛОН» продовжує активно розвивати судноплавство на внутрішніх водних шляхах України, все більше переорієнтовуючи свої вантажні потоки на воду та зменшуючи таким чином завантаженість автомобільних шляхів. У результаті за підсумками 2019 календарного року судноплавна компанія «НІБУЛОН» перевезла внутрішніми водним шляхами понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів. Уже найближчим часом вантажний і пасажирський флот компанії нараховуватиме 100 одиниць – це надпотужні та надсучасні судна, аналогів яким немає в Україні. А обсяги річкових перевезень будуть доведені до 6 млн тонн на рік.

 Разом із успішною реалізацією інвестиційних проєктів з відродження судноплавної та суднобудівної галузей «НІБУЛОН» продовжує активно розбудовувати мережу перевантажувальних терміналів. Черговий етап реалізації інвестиційного проєкту – будівництво та введення в експлуатацію першого у Дніпропетровській області об’єкта компанії, перевантажувального річкового термінала філії «Зеленодольська».

Із гордістю можу сказати, що наша компанія – справжній лідер української економіки, який вже протягом багатьох років працює над розбудовою та ефективним розвитком нашої держави. Завдяки довірі і підтримці західних партнерів та власному патріотизму ми сьогодні на практиці показуємо, яких колосальних результатів можна досягти, якщо підходити до справи з розумом, берегти державні інтереси і дбати про людей.

З повагою

Герой України,

генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»

 Олексій Вадатурський

 

Прочитали: [86495]

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН