NIBULON will donate office equipment to educational institutions in Mykolaiv region

NIBULON will donate office equipment to educational institutions of Mykolaiv region as part of the charitable project “Unbreakable Education,” initiated by Educational Initiatives Foundation with the support of the Ministry of Education and Science of Ukraine.

Yana Romanenko, HR director of NIBULON, stated this at the meeting of the participants of the “Unbreakable Education” project with the Deputy Minister of Education and Science of Ukraine Dmytro Zavhorodnii.

«Ми із задоволенням відгукнулась на запрошення фонду поліпшити матеріально-технічну базу освітніх закладів. І в першу чергу хочемо закрити потреби навчальних закладів нашої рідної Миколаївської області. У Миколаєві «НІБУЛОН» народився і за 32 рік виріс до лідера галузі. У Миколаєві мешкають наші співробітники з родинами і дітьми, які, незважаючи на те що цей куточок України зазнав величезних збитків під час війни, залишаються там жити, працювати та навчатися. Наша ціль у межах проєкту «Незламна освіта» – підтримати тих, хто має жагу до навчання, однак через відсутність відповідної техніки не має змоги її задовольнити», – зазначила Яна Романенко.  

The first batch of office equipment from NIBULON will be sent to schools and technical schools on March 15. We promise to share a photo report with you.

More information about the “Unbreakable Education” project can be found at the following link

Keep up with the latest news!

You will receive our news in a weekly digest format

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Become a supplier

BECOME A LANDHOLDER

Order a service

Best Employer of the Year in the Socially Responsible Employer nomination
Issued by

All-Ukrainian Public Organization “Taxpayers Association of Ukraine”

Certifications

ISO 14001:2015

Year

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Send resume