«Гордість «НІБУЛОНу»: Найкращі у своїй справі

Сьогоднішня стаття з циклу «Гордість «НІБУЛОНу» присвячена співробітникам Торгового, Фінансового та Технічного департаменту, для яких, здається, немає неможливих завдань, але є головна мета – продемонструвати найкращі результати та перевершити себе минулорічних.

Софія Ель Марвані приєдналась до колективу філії «Вознесенська» у 2016 році. Спочатку працювала в бухгалтерії, а з квітня 2023 року обіймає посаду регіонального фахівця комерційного відділу. У 2024 році Софія продемонструвала найкращі показники заготівлі серед елеваторів у 2023-24 МР, а саме 205 914 тонн зерна, за що була нагороджена в номінації «Перша серед рівних».

«Думаю, що в основі таких високих результатів – кілька складників. По-перше, ми пропонували фермерам гарні закупівельні ціни. Порівнявши час і гроші, які потрібно витратити на логістику до портів та очікування на відвантаження зерна, і логістику до філії, звичайно ж фермери обирали нас. Крім того, якісні й точні лабораторні аналізи та швидкість розвантаження авто на філії дозволяли фермеру приїжджати до нас двічі на день. Також ми повністю перейшли на безпаперовий документообіг завдяки розробленому Кабінету постачальника. Це зручно і контрагентам, і працівникам: зменшується кількість паперів, ми маємо швидкий доступ до кожного документа та всіх даних постачальника.

У нашій роботі не менш важливим є і спілкування з постачальниками. Якими б зручними та автоматизованими не були процеси на підприємстві, маємо не забувати про людський фактор: агровиробник завжди радо обере для співпраці ту компанію, де відчуватиме повагу до себе та своєї важкої праці», – каже Софія.

А на запитання про те, що найбільше мотивує досягати максимальних результатів, відповідає так:

«Я вважаю, що головний суперник кожної людини – це ти минулорічний. Якщо говорити про мою роботу, то я в будь-який момент можу продивитись свої показники за минулий період, порівняти їх з поточною ситуацією. Так я розумію, чи треба десь допрацювати, щоб надолужити. Це своєрідне змагання із самим собою «А чи зможу я більше?» Звичайно, ми спілкуємось також із колегами, знаємо їхні плани заготівлі, тому й між нами є здорова конкуренція, яка стимулює кожного працювати ще краще, а у підсумку робити свій внесок у розвиток компанії».

Завдяки координації, організованості та ефективній роботі провідного енергетика Технічного департаменту Романа Бдюхіна всього за 3 місяці було побудовано мережу газопостачання довжиною близько 6 км та забезпечено підключення філії. Це досягнення відзначено дипломом «Майстер енергетичних рішень».

«Минулого року ми встановили дві нові потужні зерносушарки Strahl 1200 FR 8 на елеваторному комплексі «Хмільник», що дозволило підприємству надавати якісну послугу із сушіння кукурудзи й одразу проводити відвантаження на вагони. Тому й виникла необхідність у забезпеченні газопостачання. Зазвичай на такі проєкти закладають як мінімум рік. Вони включають не лише будівництво мережі, а й багато організаційних питань: отримання технічних умов проєкту, створення проєктної документації, отримання дозволів у відповідних органів. Наша ситуація ускладнювалась ще й тим, що 6 км мережі, які потрібно було прокласти, перетинали земельні ділянки, уже засіяні поля фермерів, річки, автомобільні шляхи та залізничні шляхи Укрзалізниці. Від кожної сторони потрібно було одержати дозволи на проведення робіт. Це величезний обсяг роботи, до виконання якого було задіяно багато фахівців різних департаментів. Три місяці – це справді рекордні строки. Дякую всім колегам, завдяки яким вдалося втілити проєкт!» – підсумовує Роман.

За успішну реструктуризацію української частини кредитної заборгованості начальника сектору застав та страхування Фінансового департаменту Сергія Гоцуляка було визнано «Реструктуризатором року».

«Від початку повномасштабного вторгнення «НІБУЛОН» втратив 68% активів. Також був заблокований вихід із Миколаївського порту, а наш основний Перевантажувальний термінал зупинив роботу. Попри втрати, «НІБУЛОН» продовжив свою діяльність та від початку повномасштабного вторгнення інвестував в аграрний сектор України близько $70 млн. Для подальшого здійснення господарської діяльності було вкрай важливо реструктурувати кредитну заборгованість та отримати необхідну гнучкість для виконання фінансових зобов’язань у період відновлення.

Загалом до процесу реструктуризації було залучено понад 10 працівників відділу по роботі з банками та топменеджмент компанії, включно з СЕО, радником СЕО та CFO. Фінальному результату реструктуризації передувала незліченна кількість зустрічей з кожним банком, аби погодити та покращити для «НІБУЛОНу» умови кредитування. Моя робота полягала у вичитці договірної бази з українськими банками, складанні протоколів розбіжностей за договорами з банками, супроводі укладання кредитних угод та оформлення договорів забезпечення у нотаріуса. Я вважаю, що ми разом з колегами доклали чимало зусиль і виклались на повну, аби зробити свій внесок у відновлення стабільної роботи та подальшого розвитку бізнесу задля забезпечення сталої продуктової безпеки», – зазначає наш колега.

Марина Тидинян, головний фахівець відділу підтримки і звітності Департаменту з торгівлі, була відзначена дипломом у номінації «Майстер аналітичних рішень» за вагомий особистий внесок у розробку системи аналітичних управлінських звітів та автоматизацію збору інформації.

Роботу в компанії Марина розпочала у 2013 році в торговому відділі (нині – комерційний). У 2022 році, коли «НІБУЛОН» взяв курс на цифровізацію та автоматизацію бізнес-процесів, вона стала частиною команди новоствореного Middle Office, основною місією якого було створення єдиної централізованої системи управлінської звітності Департаменту з торгівлі.

«Ми розуміли, що ключем до ефективної оптимізації стане перенесення наявних звітів з Excel до ERP-системи та їхнє подальше вдосконалення. У результаті ми не лише автоматизували обробку даних, а й налагодили процеси внесення інформації між відділами у середовищі IT-Enterprise. Завдяки Power BI ми створили систему управлінських звітів», – зазначає Марина.

Це великий обсяг роботи, який вдалося виконати завдяки спільній, скоординованій роботі фахівців комерційного відділу, логістики, виконання зовнішньоекономічних контрактів та, безумовно, команди IT-департаменту. На сьогодні автоматизовано низку критично важливих бізнес-процесів, і ця робота триває.

Що це дало компанії? Сьогодні ми отримуємо всю необхідну інформацію в єдиному середовищі, у стандартизованому вигляді. Це дозволило суттєво прискорити всі робочі процеси, забезпечивши оперативний доступ до актуальних даних та швидкість розрахунків.

«Раніше управлінська звітність формувалася не більше одного разу на день. Сьогодні, завдяки автоматизованим процесам, ми можемо отримувати дані декілька разів на день, що дає нам мобільність, гнучкість та можливість швидко реагувати на зміни ринку. Адже швидкість та точність інформації – це основа ефективного управління та ухвалення рішень»,– підкреслює Марина.

Раніше ми розповідали про директора «Миколаївського» кластеру Валентина Умірова, який отримав нагороду в номінації «Лідер ефективних управлінських рішень», та головного диспетчера Судноплавної компанії Сергія Алексєєва, що був відзначений дипломом у номінації «Сталевий диспетчер».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме