Як працює програма підтримки добробуту НІБУЛОНівців?

Обставини, у яких ми сьогодні живемо, відчутно впливають на наш психологічний стан. Що може протиставити цьому корпоративне середовище? Звісно, турботу, яка допомагає тримати крихкий баланс психологічної стійкості.

Ми в «НІБУЛОНі» маємо для цього цілий спектр активностей, який охоплює:

  • Ментальне та фізичне здоров’я
  • Культурні заходи
  • Волонтерство та соціальні зв’язки, що мають підтримати жагу наших співробітників до творення добра.

На сьогодні програма підтримки добробуту НІБУЛОНівців включає такі проєкти:

Психологічна підтримка. Усі співробітники компанії двічі на місяць мають можливість отримати консультацію психолога на платформі Meclee, пройшовши перед цим тестування для визначення рівня психологічного добробуту.

Корпоративні заняття йогою. Тренування стартували у вересні і проходять тричі на тиждень для співробітників київського офісу. У планах – ввести онлайн-тренування, до яких зможуть підключатися співробітники з Миколаєва та філій. Заняття проводить не запрошений тренер, а наша колега з Департаменту управління персоналом, яка практикує йогу вже понад 15 років.

Корпоративні спортивні активності: чемпіонат з футболу, забіги, походи, рафтинг, що дарують нові емоції та дозволяють винирнути з рутини повсякденності.

Вакцинація співробітників та корпоративна знижка на лабораторні дослідження для НІБУЛОНівців та їхніх родичів у межах співпраці з лабораторією «Діла».

Освітні заходи на тему Wellbeing. На сьогодні співробітники «НІБУЛОНу» прослухали низку вебінарів на тему здоров’я та життєвого балансу, добробуту на робочому місці. Найближчим часом запланований вебінар на тему фінансового добробуту «Особисті фінанси». Ми враховуємо запити працівників та вже плануємо вебінари, практикуми та заходи на наступний рік саме на ті теми, що найбільше цікавлять НІБУЛОНівців. 

Корпоративні культурні заходи: «Сінемалогія»  – спільний перегляд фільму та його обговорення, буккросинг, екскурсії, відвідування вистав

Підтримка українських традицій: святкування Різдва, зустріч весни, відзначення Дня вишиванки та Дня писемності.

Участь у волонтерських ініціативах. «НІБУЛОН» підтримує соціальні активності, у яких зацікавлені наші співробітники. В умовах жорсткого дефіциту часу компанія бере на себе організаційні витрати, допомагаючи нашим співробітникам робити добрі справи та почувати себе корисними членами громади. Основні напрями волонтерства, обрані НІБУЛОНівцями: допомога дітям, допомога тваринам, донорство крові, спорт, екоініціативи.

Покращення робочого середовища. Для філій «НІБУЛОНу», наближених до зони бойових дій, ми відпрацювали нову модель укриттів – мобільних бомбосховищ. Також цього року київський офіс переїхав у більш сучасне приміщення із власним бомбосховищем. Було оновлено авто- та парк техніки на філіях, замінено технічне й комп’ютерне оснащення для філій та офісів на сучасне.  

Яна Романенко, директорка з персоналу:

«Наші НІБУЛОНівці – справжні герої. Турбуватися про них – це честь і велика відповідальність. Я сподіваюсь, що наші корпоративні ініціативи стануть тою відрадою і реальною підтримкою, яка дозволить жити повне життя, почуватися впевнено навіть за обставин війни. Дякую вам за вашу роботу!»

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме