Стан будівництва елеватора філії «Артемівська», 19.06.2010 (фоторепортаж)

На початку будівництва елеватора повідомлялося, що всі будівельні та монтажні роботи будуть завершені до 24 червня 2010 року. Строк здачі не змінюється – тож всі роботи будуть виконані в строк і елеватор вчасно буде готовий до урочистого відкриття.

25 червня відбудеться фінальна оперативна нарада, під час якої будуть підведені підсумки, буде висловлена вдячність за палкий та звитяжний труд.

Ви, шановні читачі, маєте змогу судити про стан будівництва елеватора за фотографіями. А ті разючі зміни, які відбудуться на будівельному майданчику впродовж наступного тижня, ви побачите із фоторепортажу, який буде зроблено 25 червня, під час останньої оперативної наради.

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.