<b>Аграрная элита Украины открыла 3-ий терминал НИБУЛОНа на Днепре</b>

Аграрная элита Украины открыла 3-ий терминал НИБУЛОНа на Днепре

«НИБУЛОН», лидер украинского аграрного рынка, торжественно открыл в пятницу в пгт Градижск (Полтавская обл.) на берегу Днепра новый современный зерновой терминал.

<b>Черговий будівельний тріумф «НІБУЛОНа»</b>

Черговий будівельний тріумф «НІБУЛОНа»

18 червня в Градизьку було проведено заключну оперативну нараду. Представники всіх підрядних організацій та О.О. Вадатурський пройшлися по будівельному майданчику – і з приємністю відмітили, що будівництво успішно завершено до наміченої дати.

Елеватори «НІБУЛОН» - нова візитівка Полтавщини

Елеватори «НІБУЛОН» - нова візитівка Полтавщини

12 березня 2010 року у смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області відбулись урочисті закладини нового перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» із відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.