«НІБУЛОН» розпочинає будівництво першого об’єкта в Запорізькій області

26 грудня 2009 року у м. Кам’янка-Дніпровська Запорізької області пройшли урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».

26 грудня 2009 року у м. Кам’янка-Дніпровська Запорізької області пройшли урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».

Будівництво цього об’єкта є послідовним етапом у втіленні масштабного інвестиційного проекту компанії. Крім того, термінал  у м. Кам’янка-Дніпровська стане першим підрозділом «НІБУЛОНа» в Запорізькому регіоні.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Васильович Старух висловив своє задоволення тим, що сьогодні національний інвестор прийшов на Запорізьку землю: «По-перше, в Запорізькій області сьогодні 39 зерносховищ, і 20 із них вимагають оновлення. Тому зведення цього сучасного зерносховища, зробленого за останнім словом техніки і досягнень у цій галузі, значно пожвавить економічне життя сільськогосподарських підприємств Запорізької області. По-друге, і це дуже важливо, це 100 робочих місць для кам’янка-дніпровців. Робочі місця – це робота, це достаток людей, це розвиток. І ще одна перевага – це те, що зерно буде дорожче, бо буде економія логістики переміщення цих обсягів зерна. Ми сподіваємось, що зможемо гарно себе зарекомендувати і після зведення цього термінала, наша співпраця з компанією «НІБУЛОН» буде мати продовження у будівництві наступних об’єктів у Запорізькому регіоні».

Олександр Васильович також прокоментував інвестиційний проект компанії «НІБУЛОН»: «Втілення інвестиційної програми ТОВ СП «НІБУЛОН» пожвавить економіку не тільки  в господарських регіонах, а й відновить життя на Дніпрі. Проект цей є надзвичайно амбіційним, але для «НІБУЛОНа» і для Олексія Опанасовича втілення цієї інвестиційної програми в життя не є проблемою. Рік дуже важкий, інвестиційна активність зменшилась в цілому і те, що національний виробник і вітчизняний інвестор не боїться вкладати говорить про те, що майбутнє у нашого села, нашого сільського господарства є і разом ми переможемо!»

Голова Кам’янка-Дніпровської районної державної адміністрації Микола Сергійович  Беліков подякував генеральному директорові ТОВ СП «НІБУЛОН», Герою України Олексію Опанасовичу Вадатурському за те, що він обрав саме Кам’янка-Дніпровський район для зведення нового термінала і виказав сподівання, що мешканці району зможуть цю довіру виправдати.

Висловив свою підтримку компанії «НІБУЛОН» і Голова Кам’янка-Дніпровської районної ради Олександр Свиридович Дорошенко: «Вперше за історію нашого аграрного району залучені інвестиції для підтримки нашого вітчизняного товаровиробника зерна. Наш район щорічно виробляє більше 100-120 тис. тонн зернових та олійних культур. Практично бюджет кожного мешканця нашого району складається з реалізації сільськогосподарської продукції. Новостворений компанією «НІБУЛОН» комплекс полегшить реалізацію сільськогосподарської продукції нашим товаровиробникам і звичайно збільшить дохід бюджету нашого Кам’янка-Дніпровського району. Саме тому сьогоднішня подія для Кам’янка-Дніпровського району є визначною».

Як зазначив міський голова м. Кам’янка-Дніпровська Олександр Єгорович Дунаєв: «За останні 50 років у нашому місті такі серйозні об’єкти не зводились. Це для нас дійсно і робочі місця, і доходи місцевого бюджету. Тому ми будемо сприяти компанії «НІБУЛОН» роблячи все, що від міської ради залежить».

Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України О.О.Вадатурський звернув увагу громадськості на економічну доцільність будівництва нового термінала: «Вартість цього об’єкта більше 100 млн. грн. Це буде сучасне підприємство, в якому буде збудований і порт, до якого будуть підходити сучасні самохідні та несамохідні судна, що зможуть перевозити до 5 тис. тонн зерна безпосередньо до ринків збуту – в Туреччину, Ізраїль, Йорданію, Грецію, інші райони Середземного моря. На будівництві цього термінала буде покладено близько 10 тис. куб. м бетону, буде привезено, зібрано і встановлено близько 5 тис. тонн металоконструкцій, зібрано більше 700 тис. деталей, будуть працювати більше 20 кранів. Вже у січні число задіяних на будівництві буде складати близько 1000 чоловік. Ми поставили перед собою завдання лише за чотири місяці створити одне з найсучасніших підприємств  кошторисною вартістю більше 100 млн. грн. Це підприємство буде здатне щодобово прийняти та відвантажити 5 тис. тонн сільгосппродукції. Завдяки цьому проекту відбудеться збільшення ринкової ціни на 50-70 грн. Якщо помножити ці цифри на обсяги с/г продукції, які ми зможемо прийняти і відвантажити, то господарства області отримають 15 млн. грн. додаткового прибутку в агарний сектор Лівобережної України, а в цілому дохід господарств складатиме більше 100 млн. грн. У цьому і полягає економічний ефект нашого проекту».

«Незважаючи на те, що сьогодні нам заважає Міністерство транспорту і зв’язку, не допомагає і не помічає проблем Кабінет Міністрів України, ми отримали підтримку  від урядів Данії, Німеччини, Іспанії, що по-справжньому піклуються про свого товаровиробника і забезпечили разом з першокласними європейськими банками фінансування цього об’єкта».

Олексій Опанасович висловив свою щиру вдячність тим будівельним організаціям, завдяки яким сьогодні швидко і якісно зводяться нові термінали ТОВ СП «НІБУЛОН», і тим, хто сьогодні «вперше відчує темп і ритм справжнього будівництва. Таким чином наше підприємство продемонструє черговий бізнес-клас для будівельних організацій. Це буде приємний стрес для місцевого населення, бо вони мають нагодувати, зігріти, дати притулок близько 1000 чоловік. Я впевнений, що Кам’янка-Дніпровська оживе. В період будівництва та після зведення об’єкта ми зможемо забезпечити роботою місцеве населення, яке буде працювати на цьому найсучаснішому комп’ютеризованому об’єкті».

Також О.О.Вадатурський подякував місцевим і обласним органам влади, які ні на що незважаючи допомагають компанії долати вади української бюрократичної машини. «Ті, хто з нами працюють, знають, що ми  будуємо об’єкти за 2-3 місяці, але на вирішення бюрократичних перешкод необхідно витрачати більше року. Через це ми розпочинаємо будівництво нашого об’єкта напередодні Нового року, взимку, а закінчити будівництво плануємо вже навесні».

Будівельний майданчик був урочисто освячений, після чого відбулася закладка символічної капсули зі зверненням до нащадків – добра традиція компанії «НІБУЛОН».

 Спілкуючись із пресою Олексій Опанасович зазначив: «Ми продемонструємо, що кризи в тому регіоні, де ми працюємо, люди не відчують. Будуть задіяні місцеві будівельні організації, які хочуть працювати. Сьогодні логістичні витрати складають 30% від ціни сільгосппродукції. З нашим приходом у цей регіон витрати на логістику зменшаться вдвічі, а це можливість для подорожчання сільгосппродукції на 50-70 грн. з тонни».

О.В.Старух зауважив, що враховуючи фактор мультиплікатора, економічне значення інвестицій компанії «НІБУЛОН» для Запорізького краю стане визначними і відчутними для всіх: «Завдання кам’янка-дніпровців – не підвести, бо у компанії «НІБУЛОН» є серйозні плани на будівництво інших об’єктів у Запорізькому регіоні».

Підводячи підсумки цього року Олексій Опанасович Вадатурський зазначив, що у 2009 році у компанії «НІБУЛОН» було більше приємних подій, ніж неприємних. Але напевно для його команди, яка звикла до боротьби і долання проблем, рік без  перешкод здався б нецікавим.
Дійсно, сьогодні, незважаючи на протидію нормальній підприємницькій діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН», компанія розвивається, розширюючи географію своїх підрозділів, зводячи судна, збираючи рекордний врожай, находячи однодумців, що також бажають зробити Україну багатою і економічно повноцінною країною, що здатна бути самостійним гравцем на міжнародній арені. І доказом цього є будівництво нових елеваторів і річкових терміналів у різних регіонах України. Що можна побажати такій сильній і потужній команді у наступному році? Більше можливостей і часу на те, щоб  працювати, творити, а не боротися, долаючи вади української бюрократії. А все інше – сили, розум, працьовитість, професійність – у цієї команди вже є. Вони це довели.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.