Стан будівництва елеватора філії «Кам’янка-Дніпровська», 13.02.2010 (фоторепортаж)

26 грудня 2009 року у м. Кам’янка-Дніпровська Запорізької області розпочалося будівництво перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».

Загальна територія нової філії – 8,6 га, об’єм зберігання зерна – 75,6 тис. тонн. Добова потужність сушарок складатиме 4 тис. тонн, а потужність по відвантаженню на водний транспорт – 5 тис. тонн. Забезпечувати успішну  роботу елеватора філії будуть 60 робітників. Будівництво планується завершити в середині квітня 2010 року.

Незважаючи на несприятливі погодно-кліматичні умови, об’єкт будується згідно графіку.
«НІБУЛОН» шанобливо ставиться до української історії. Землі, на яких зводиться красень-елеватор, є історично цінними, в минулому тут розташовувалися скіфські поселення. Тож аби не зруйнувати історичну пам`ять, попри всі будівельні графіки «нібулонівці» в першу чергу дають працювати на об’єкті археологам, всіляко сприяють проведенню ними всіх необхідних робіт та досліджень. Керівництво компанії усвідомлює всю необхідність та значущість даних археологічних досліджень, і в першу чергу – для співвітчизників, для нас із вами.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.