Стан будівництва елеватора філії «Кам’янка-Дніпровська», 26.02.2010 (фоторепортаж)

26 грудня 2009 року у м. Кам’янка-Дніпровська Запорізької області розпочалося будівництво перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».

Загальна територія нової філії – 8,6 га, об’єм зберігання зерна – 75,6 тис. тонн. Добова потужність сушарок складатиме 4 тис. тонн, а потужність по відвантаженню на водний транспорт – 5 тис. тонн. Забезпечувати успішну  роботу елеватора філії будуть 60 робітників. Будівництво планується завершити в середині квітня 2010 року.

***

Ви, шановні читачі, звикли регулярно дивитися новий фоторепортаж про стан будівництва елеватора – як щосуботи фахівці компанії зустрічаються із представниками підрядних організацій, проводять виробничі питання, одним словом, – тримають руку на пульсі. І перші, і останні звитяжно працюють, день за днем наближаючи зведення нового красеня-елеватора.
Цього разу ми вирішили зробити черговий фоторепортаж не в суботу (під час виробничої наради), а у п’ятницю, аби ви на власні очі могли побачити, як же триває робота на будівництві в інші дні. Тож можете переконатися, що „НІБУЛОН” диктує стиль на будівельному майданчику всі сім днів на тиждень!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.