Молода філія «Новоодеська»: підсумки та факти

Як ми вже повідомляли раніше, завершено зведення річкового термінала філії «Новоодеська» ТОВ СП «НІБУЛОН» – в рамках інвестиційного проекту компанії, в цілях відродження судноплавства Південним Бугом. Будівництво річкового термінала у м. Нова Одеса – не єдиний інвестиційний прояв нашої компанії в рамках інвестпроекту. Фахівцями компанії розроблені і розроблюються надалі будівельні проекти нових елеваторних комплексів.

Чекає на своє продовження і подальше будівництво власного флоту.

Із прикрістю повідомляємо, що непрозорий розподіл квот і відтак невизначеність на зерновому ринку змушують нас призупинити інвестиційну програму. За умов нормалізації становища на вітчизняному ринку зерна ми готові негайно відновити реалізацію нашого проекту.

Та попри всі негаразди місто Нова Одеса впевнено увійшло до «НІБУЛОНівської сім’ї». Рівно 9 місяців минуло з тих пір, як ідея була реалізована у життя. Це був складний, але водночас цікавий шлях: поява ідеї будівництва сучасного термінала на березі Південного Бугу, узгодження та оформлення всієї необхідної документації для відведення земельної ділянки під будівництво, розробка проекту та його узгодження, кропітка робота з районною та обласною владою, депутатським корпусом, державними установами та контролюючими органами, та безпосередньо будівництво самого об’єкта в суворих зимових умовах.

І як би не було нам важко узгоджувати всі необхідні папери, та за такий оперативний результат ми вдячні владі, депутатському корпусу та меру Нової Одеси (зокрема, за оперативно проведені позачергові сесії), депутатському корпусу Миколаївської обласної ради, голові Миколаївської ОДА Миколі Круглову та всьому апарату ОДА. Ми вдячні всім контролюючим інспекціям за підтримку та розуміння.

Переконані, що не лише наша компанія, але й будівельники вдячні владним структурам та зокрема Миколі Круглову за таку підтримку. Справді, ми всі продемонстрували яскравий приклад успішної співпраці влади та бізнесу.

Окрема подяка майстрам будівельної справи – будівельникам, людям, які попри несприятливі погодні умови, сильні та тривалі морози, день за днем своєю відданою працею втілювали в життя нашу спільну ідею.

Тепер, коли будівництво річкового термінала завершено, коли там, де була гола земля, височіють красені-зерносховища, а поряд з ними б’ють фонтани, – розумієш, яке значення має цей проект, який це поштовх для розвитку і аграрного сектору, і суднобудування.

А коли взяти до уваги, що реалізація проекту стала можливою за підтримки наших партнерів – ЄБРР та датського Експортно-Кредитного фонду, стає зрозумілим, що інвестиційний проект «НІБУЛОНа» – яскравий приклад того, як можна і потрібно інвестувати у вітчизняну економіку.

Красень-елеватор – це не виключення для нашої компанії, адже так швидко, сучасно і професійно ми будуємо в багатьох інших областях України. Тож рівняйтесь на нас, але ні в якому разі не думайте, що пройдений шлях видався легким. Тим паче для нас – української компанії.

Ось вам і результат кропіткої роботи професіоналів і чесної конкуренції на вітчизняному і світовому ринках! Невже вам цього мало, аби зрозуміти значення та масштабність цього проекту? Ми продовжимо!

Поява річкового термінала на Миколаївщині – це величезний зиск для регіону та місцевих аграріїв. Адже віднині сільгоспвиробники, ставши ближчими до нас, зможуть економити (завдяки значному зменшенню маршруту перевезення) та отримувати справедливу ціну за вирощену продукцію. Скористатися послугами зможе кожен аграрій!

Помітний позитивний вплив від цього об’єкта отримають і жителі міста Миколаєва. Так, ми не помиляємося, саме миколаївці! Адже та кількість прийнятої сільськогосподарської продукції «НІБУЛОНівським» Новоодеським річковим елеватором не буде транспортуватися в Миколаїв вантажним автомобільним транспортом, а прибуде водним шляхом. Тож і повітря в місті буде чистіше і дороги будуть розвантажені.

Вкрай нелегко успішно працювати в сучасній Україні, приносячи реальну користь державі та своєму регіону. Та ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Розуміючи, що досягнута нами ціль – результат комплексного та професійного підходу до справи, постає питання: чому навіть в умовах світової фінансової кризи набагато легше інвестувати та працювати на благо держави, аніж за умов чиновницького свавілля? Можливо, криза цими чиновниками і вигадана?...

Питання лишається відкритим для осмислення і обговорення. А ми повертаємося до самого процесу зведення термінала. І якщо хтось ще потребує цікавих фактів та аргументів, ми їх із задоволенням наводимо.

Невже хтось може подумати, що організувати й скоординувати роботу понад 1500 будівельників із 50 організацій на майданчику – легка справа? Ні, вкрай важка, але ми змогли.

Чи спаде комусь на думку, що забити 4 тисячі паль у землю на глибину подекуди до 28 метрів, та ще й на насиченій технікою і людьми території – легка прогулянка на свіжому повітрі? А те, що ви бачите лише поверхню землі, а не те, що таїться на глибині: різноманітні шари ґрунту, каміння? А як вам підняти всю територію на висоту до 3 метрів, аби уникнути повеней та підтоплень? А ми осилили!

Можливо, дивлячись на успішний результат роботи, варто задуматися і державним керманичам і нагородити будівельні організації (не зайвим було би і на державному рівні) за проявлені професіоналізм та наснагу. Тим паче, що це не перший і далеко не останній трудовий подвиг наших партнерів та працівників нашої компанії.

Саме так люди творять історію України – і роблять це вже сьогодні. А наша компанія лишається вірною собі і в своїй соціальній політиці. Ми продовжуємо власний розвиток, роблячи ставку на молодий колектив та досвідчених спеціалістів – висококласних професіоналів, для яких притаманний відповідальний підхід до справи, самовдосконалення і саморозвиток. Залучення фахівців, які мають талант і цілеспрямованість, – ось незмінний принцип нашої кадрової політики.

Наше підприємство створює всі необхідні умови для залучення працівників до роботи у філіях – адже компанія є лідером саме аграрного ринку і відтак основна її присутність в регіонах. Ми приділяємо велику увагу соціальним питанням, в тому числі створенню якісних побутових умов. Так, на території кожного комплексу розміщуються сучасні високотехнологічні побутово-адміністративні приміщення, зокрема побутові комплекси, їдальні й кімнати відпочинку.

Побутові приміщення оснащені сучасними меблями, найновішими побутовими приладами, в наявності завжди гаряча вода. Їдальні компанії давно вже стали її візитною карткою – вони функціонують за принципом «найвища якість – найнижча ціна». Відвідування працівниками кімнат відпочинку сприяє повноцінній релаксації, відновленню організму та заспокоєнню нервової системи.

Молоді фахівці та досвідчені спеціалісти, працюючи у «НІБУЛОНі», як ніде інше відчувають себе соціально захищеними. Компанія гарантує їм динамічну і перспективну роботу зі стрімким кар`єрним ростом; разову допомогу у зв`язку зі зміною місця проживання; оплату орендованого житла; часткове відшкодування вартості харчування; стабільну офіційну заробітну плату; соціальні гарантії відповідно до законодавства України. Окрім того, по закінченню 3-х років роботи молодого фахівця на керівній посаді, розглядатиметься питання придбання житла за рахунок підприємства, з його подальшою виплатою.

Колектив молодої філії «Новоодеська», як і всіх підрозділів компанії, – це майбутнє елеваторної промисловості України, це лідери за характером. Це талановиті фахівці, які вже змінюють друге чи навіть третє місце роботи у «НІБУЛОНі» – аби безперестанно набиратися досвіду й ділитися ним із молодшими колегами.

Миколаївський державний аграрний університет, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Київський національний університет будівництва та архітектури, Одеська національна академія харчових технологій, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Вінницький державний аграрний університет, Вінницький фінансово-економічний університет, Мелітопольський інститут механізації сільського господарства можуть пишатися своїми молодими вихованцями.

***

На завершення хочемо запевнити всіх наших читачів та партнерів: ми своєчасно та заздалегідь повідомимо про час проведення урочистостей з нагоди відкриття нового термінала, аби всі бажаючі змогли стати свідками творчої трудової перемоги колективу та будівельників.

А тепер ви самі можете переконатися у високотехнологічності та сучасності нашого нового підприємства. Пропонуємо вам ознайомитися із фотогалереєю молодої філії.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.