Нова Одеса віднині – повноцінний член «НІБУЛОНівської» родини!

20 жовтня 2010 року розпочалося будівництво річкового перевантажувального термінала у м. Нова Одеса – складової інвестиційного проекту по відродженню річки Південний Буг як транспортної артерії України. Введення в експлуатацію об’єкта дасть можливість зберегти та покращити навколишнє природне середовище Миколаївської області та України в цілому, а також зменшить вантажопотік на автошляху Вознесенськ-Миколаїв на 40 тисяч вантажівок на рік. Наближеність річкового термінала безпосередньо до товаровиробників Миколаївської області, за рахунок здешевлення логістичної складової, дасть змогу збільшити прибутковість підприємств Миколаївської області на 50 млн. грн. А об’єм вантажоперевезення по річці Південний Буг буде складати до 1 млн. тонн зерна.

Термінал характеризується потужними виробничо-технічними показниками. Загальна територія філії – 5,87 га, об’єм зберігання зерна – 75,6 тис. тонн. Добова потужність сушарок складає 4 тис. тонн. Добова потужність по відвантаженню на водний транспорт – 10 тис. тонн. Кількість працівників - 60 осіб. Особливістю об’єкта є революційне технологічне вирішення, використання новітнього обладнання.

Наразі всі основні роботи добігли свого кінця, обладнання випробувано та готове до роботи, завершені і днопоглиблювальні роботи. Добігає кінця і зведення під’їзної дороги від вулиці «Торгова» до термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» та її освітлення.

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.