Стан будівництва елеватора філії «Новоодеська», 01.02.2011 (фоторепортаж)

20 жовтня 2010 року розпочалося будівництво річкового перевантажувального термінала у м. Нова Одеса - складова інвестиційного проекту по відродженню річки Південний Буг як транспортної артерії України. Введення в експлуатацію об’єкта дасть можливість зберегти та покращити навколишнє природне середовище Миколаївської області та України в цілому, а також зменшить вантажопотік на автошляху Вознесенськ-Миколаїв на 40 тисяч вантажівок на рік. Наближеність річкового термінала безпосередньо до товаровиробників Миколаївської області, за рахунок здешевлення логістичної складової, дасть змогу збільшити прибутковість підприємств Миколаївської області на 50 млн. грн. А об’єм вантажоперевезення  по річці Південний Буг буде складати до 1 млн. тонн зерна.

Особливістю об’єкта у м. Нова Одеса стане революційне технологічне вирішення, забезпечене новітнім обладнанням. Зокрема, на комплексі буде зведено 3 автомобілерозвантажувача; 2 транспортерні лінії і 3 скальператори у норійній вежі; змонтовано нові сушарки датської фірми «Cimbria Unigrain A/S» з більшою продуктивністю (100 тонн/год.); встановлені більші за звичайні силоси для вологого зерна (по 250 тонн кожен); збільшено потужність обладнання для завантаження несамохідних суден (виробництва компанії «TELESTACK», Великобританія) до 500 тонн/год. тощо.

На території комплексу розміщується найсучасніший лабораторно-адміністративний комплекс. Щоб бездоганно забезпечити згідно з контрактними зобов’язаннями якість продукції, що відвантажується, компанія обладнала лабораторію нового елеватора всім необхідним найновітнішим обладнанням, яке є у світі. Серед них: аналізатори зерна «Infratec-1241», пробовідбірники «Rakoraf», теплова сушильна шафа, інфрачервоний аналізатор «INSTALAB-600» та ін.

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.