Стан будівництва елеватора філії «Новоодеська», 01.03.2011 (фоторепортаж)

Будівельний майданчик ТОВ СП «НІБУЛОН» поступово покидають будівельники…

Та ані краплі поганого немає у цьому, адже це означає, що робота їхня зроблена повністю і на славу, а тому можна від’їжджати додому, аби згодом повернутися на черговий «будівельний рубікон» від «НІБУЛОНа».

А відтак маємо повне право поступово підсумовувати результати виконаної роботи. Наразі завершено основний обсяг робіт. Завершено всі опоряджувальні роботи в корпусах та приміщеннях. Змонтовано все обладнання та устаткування.

На фініші роботи зі зведення під’їзних та внутрішніх шляхів, роботи із днопоглиблення. Завершено пусконалагоджувальні роботи, обладнання випробувано та прийнято в експлуатацію.

2 березня лабораторія філії буде атестована та отримає відповідні сертифікати.

Лічені дні лишаються до моменту, коли черговий елеваторний комплекс-красень остаточно розправить свої крила над синіми водами Південного Бугу.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.