Стан будівництва елеватора філії «Новоодеська», 08.02.2011 (фоторепортаж)

20 жовтня 2010 року розпочалося будівництво річкового перевантажувального термінала у м. Нова Одеса - складова інвестиційного проекту по відродженню річки Південний Буг як транспортної артерії України. Введення в експлуатацію об’єкта дасть можливість зберегти та покращити навколишнє природне середовище Миколаївської області та України в цілому, а також зменшить вантажопотік на автошляху Вознесенськ-Миколаїв на 40 тисяч вантажівок на рік.

Важливою складовою підприємства стане причал-набережна. Біля причалу (периметр – 150 м) новозбудованого термінала зможуть одночасно пришвартовуватися 2 несамохідних судна компанії. Біля причалу підприємства проводяться днопоглиблювальні роботи, плановий загальний обсяг робіт 40 тис. м3 для можливості проходження суховантажних суден до причалу нового термінала. Проведення днопоглиблювальних робіт матиме позитивний ефект для екології регіону. По-перше, силами підприємства буде укріплено берег – це захистить прибережну площу від розмивання. По-друге, завдяки системності проведених робіт і, зокрема, встановленню сигнальних буїв, стане можливою проводка суден Південним Бугом. Днопоглиблення приведе до збільшення площ нерестилищ, що збільшить об’єм вилову риби.

***

Ми із впевненістю заявляємо, що всі роботи на майданчику будуть виконані в строк – до 25 лютого. Чи то бетонування території філії, чи то будівництво під’їзних шляхів, чи то благоустрій території – «НІБУЛОН» в черговий раз доводить своє кредо: будувати вчасно і якісно.

Якщо хтось матиме сумніви з приводу строків, пропонуємо до уваги затверджений графік виконання робіт, який і зараз успішно виконується. Додатковим підтвердженням для вас стануть фоторепортажі за попередні місяці, із яких ви можете на власні побачити і простежити за темпами виконання робіт.

До честі наших партнерів, будівельних організацій зі всієї України: ані морози, ані сильні вітри – ніщо не стає на перепоні їх успішній самовідданій праці. Ми щиро вдячні наших партнерам і виражаємо свій захват їх професіоналізму. Дякуємо вам, майстри будівельної справи!

ГРАФІК ВИКОНАННЯ РОБІТ

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.