Стан будівництва елеватора філії «Новоодеська», 09.03.2011 (фоторепортаж)

На фініші будівництво річкового термінала філії «Новоодеська». Будівельники продовжують покидати майданчик, від’їжджає будівельна техніка.

Основний обсяг робіт далеко позаду. Обладнання випробувано і готове до роботи, у корпусах та приміщеннях тривають приємні клопоти – фахівці філії облаштовують свої робочі місця.

Лабораторія філії успішно пройшла атестацію, відтак рівень навченості працівників лабораторії та рівень технічної оснащеності абсолютно відповідає всім державним нормам та вимогам для роботи із зерновими культурами.

Лишається зовсім небагато часу, коли будуть завершені і останні роботи на території комплексу. А їх не так вже і багато: завершується облаштування території (монтаж альтанок, встановлення фонтанів) і зведення внутрішніх та зовнішніх під’їзних шляхів, роботи із тротуарною плиткою.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.