Стан будівництва елеватора філії «Новоодеська», 15.02.2011 (фоторепортаж)

До завершення робіт на майданчику лишаються лічені дні. Всі роботи виконуються згідно із затвердженим графіком, дата завершення будівництва не змінюється – 25 лютого. Наразі активно тривають так звані фінальні роботи: будівництво під’їзних шляхів, благоустрій території.

Основна частина робіт на майданчику завершена – за що ми вдячні нашим партнерам, підрядним організаціям зі всієї України. За недовгий час спільними силами було виконано величезний обсяг робіт. Зокрема, наразі повністю завершено такі види робіт: влаштування фундаментів, зовнішніх мереж; монтаж металоконструкцій, ємностей зберігання зерна, сушарок, транспортного обладнання.

На стадії завершення знаходяться наступні роботи: днопоглиблення та монтаж суднозавантажувальної машини; благоустрій території; облаштування адміністративно-лабораторно-побутового корпусу й виробничих майстерень із пожежним депо.

Аби не виникало жодних сумнівів в темпах, якими «НІБУЛОН» вміє будувати (про що ми вже доводили не раз), пропонуємо ознайомитися з попередніми фоторепортажами про стан будівництва термінала.

Ми щиро вдячні нашим партнерам і виражаємо свій захват їх заповзятості, професіоналізму. Дякуємо вам, майстри будівельної справи!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.