Стан будівництва елеватора філії «Новоодеська», 25.01.2011 (фоторепортаж)

20 жовтня 2010 року у м. Нова Одеса Миколаївської області відбулися урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Загальна територія нової філії – 5,87 га, об’єм зберігання зерна – 75,6 тис. тонн. Добова потужність сушарок складатиме 4 тис. тонн. Добова потужність по відвантаженню на водний транспорт – 10 тис. тонн. Кількість працівників - 60 осіб. На об’єкті, під час будівництва, задіяні понад 55 підрядних організацій, а це більше 1000 кваліфікованих працівників.

Незважаючи на холод за вікном, на будівництві робота кипить. Будівництво, попри погодні умови, йде чітко за графіком. ТОВ СП «НІБУЛОН» в черговий раз підтверджує своє реноме: будувати сучасні високотехнологічні елеватори в край короткий термін.

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.