ССЗ «НІБУЛОН» завершує добудівні роботи на перевантажувачі проекту П-38

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» завершує добудівні роботи на несамохідному перевантажувачі зерна проекту П-38, випробовує обладнання першого 100-метрового судна проекту В5000 на береговому живленні та продовжує роботу над іншими замовленнями і поточний ремонт флоту компанії.

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (зам. 10025)

Працівники суднобудівного заводу закінчують фінальне фарбування відкритих частин судна. Перевантажувач готується до передачі замовнику.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

На першому 100-метровому судні тривають добудівні роботи, зокрема виготовлення кришок люкового закриття і їх підготовка до монтажу на судні.  Тим часом на розподільний щит судна прийнято електроживлення з берега та розпочато випробування механізмів на штатній системі електричного живлення.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Продовжується формування носової частини корпусу судна. Ведеться здача на конструктивність сформованих приміщень кормового напівкорпусу судна і випробування на герметичність зданих приміщень. Розпочато очищення і фарбування приміщення ахтерпика. Після стикування двох напівкорпусів і виконання фарбувальних робіт судно буде спущено на воду.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

У цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату, а в новому збірно-секційному цеху ведеться виготовлення навігаційної рубки першого судна та вузлів і корпусних секцій вже другого судна. Фахівці механо-слюсарної дільниці активно працюють над виготовленням приварного насичення для суден. Щодо технічного оснащення, то на суднобудівний завод «НІБУЛОН» днями поставлено пропульсивний комплекс (Rolls-Royce, Фінляндія), що є виконавчою частиною головної енергетичної установки, для першого буксира, спуск якого запланований на травень цього року. Наразі суднобудівники встановлюють уже на судні фундаменти під зазначений комплекс.

Варто зазначити, що на сьогодні у ході будівництва вищезазначених п’яти замовлень суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» вже оброблено близько 4000 тонн металопрокату. А розпочате на базі заводу навчання працівників і підвищення рівня їх кваліфікації, сприяє як якісному випуску і ремонту суднових конструкцій, так і залученню молодих фахівців, які бажають працювати на сучасному обладнанні і розвивати набуті вміння та навички.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН