«НІБУЛОН» завершує реалізацію одразу двох суднобудівних проектів

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» свого кінця добігають два суднобудівних проекти компанії. Так, лічені дні залишаються до завершення будівництва та введення в експлуатацію несамохідного плавучого крана «Нібулонівець» та несамохідного судна NBL-027.

Нагадаємо, що в середині та наприкінці грудня минулого року відбулися спуски на воду цих суднобудівних замовлень. І тепер фахівці заводу вже готуються до їх передачі замовнику – судноплавній компанії ТОВ СП «НІБУЛОН».

До вашої уваги інформація про перебіг будівництва.

Несамохідний плавучий кран «Нібулонівець»

- Розпочато швартовні випробування судна.

- Завершено випробування дизель-генераторів.

- Проводяться випробування баластної, водопожежної та осушувальної систем.

- Прийнято берегове електроживлення.

- У житловому контурі триває монтаж панельного зашиття, систем вентиляції та кондиціонування, завершується укладання плитки в санітарних приміщеннях.

- Змонтовано палубне якірно-швартовне обладнання, встановлено похилі трапи та щоглу.

- Завершується налагодження обладнання у машинному відділенні.

- Фінішують роботи з виготовлення апарелі.

- Триває підготовка до кренування судна.

Несамохідне судно NBL-027

- Триває фарбування обох трюмів судна та форпіка.

- Завершується монтаж та фарбування кришок люкового закриття.

- Свого кінця добігають й фарбувальні роботи інших ділянок судна, зокрема комінгсів та відкритих ділянок палуб.

- Встановлено все необхідне палубне обладнання.

- Фінішують електромонтажні роботи в носовій частині судна.

- Триває підготовка до випробувань якірного комплексу й приводу кришок люкового закриття.

***

Після введення в експлуатацію обох суден, у період закритої навігації фахівці суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» виконуватимуть інші завдання судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН». Наразі триває доковий ремонт двох несамохідних суден проекту BN.

У період зимового міжсезоння буде виконано плановий огляд та за необхідності ремонт всіх 24 несамохідних суден проекту NBL-90.

Навесні ж буде продовжено реалізацію виробничої програми зі 100% завантаженістю власної суднової верфі. Програма включає, зокрема, будівництво у 2016-2018 роках 13 несамохідних суден (проекти NBL-91, В2000, 90М); самохідного плавучого крана (є однотипним з плавучим краном «Святий Миколай»); двох багатоцільових морських буксирів потужністю 3,5 та 5 тис. к. с.; трьох буксирів-штовхачів модернізованого проекту 121.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.