Аграрний «НІБУЛОН» продовжує демонструвати стабільно високий рівень виробництва

Компанія «НІБУЛОН» успішно завершила жнива у сезоні 2021, встановивши нові рекорди з вирощування сільськогосподарської продукції.

Від самого початку жнив узято успішний темп роботи, якому не завадили навіть непередбачувані складнощі, пов’язані із погодою. Працюючи в умовах наслідків значної кількості опадів на півдні та різкої зміни температур, які спричинили практично одночасне дозрівання врожаю у різних регіонах країни, компанія оперативно розробила й реалізувала ефективну стратегію щодо прискореного ходу жнив. І завдяки передовим агротехнологіям, сучасному якісно-кількісному технічному забезпеченню, професійній роботі наших аграріїв уся якісно вирощена продукція зібрана в оптимальні терміни.

Це забезпечило передові результати на полях та зробило виробничий сезон 2021 одним з найрезультативніших за останні роки діяльності – 334 тис. тонн валового збору сільгосппродукції. Головними результатами сезону 2021 стали рекордна врожайність озимої групи культур – 46,2 ц/га та найкращий валовий збір соняшника51,1 тис. тонн.

За словами заступника генерального директора з сільськогосподарського виробництва Костянтина Хмельницького, у порівнянні з попереднім результатом 2020 року – це 26 % росту. Сумарно підрозділи компанії зібрали ранніх культур майже 142 тис. тонн, а пізніх – 192 тис. тонн.

– У компанії очікували таких результатів, адже у цьому сезоні зроблено ставку на інтенсифікацію виробництва. Ми розробили ефективні виробничі стратегії для кожного регіону, де працює компанія, які враховують усі кліматичні особливості території, визначають можливі ризики. Надважливою є й оперативна складова стратегій, яка дозволила нам обирати найефективніші дії під конкретні погодні умови. Лише коли ти точно знаєш, як поводить себе погода, можна підібрати найефективніший інструментарій. Так ми і зробили. Дуже швидко і злагоджено на рівні усіх служб, відділів, підрозділів реагували на зміну погодних умов та вживали потрібних заходів. Цьогоріч наші філії продемонстрували чудову роботу. І по кожній з п’яти основних культур, які ми вирощуємо, маємо одні з кращих результатів чи рекорди, – розповідає начальник виробничого відділу Сергій Лагута.

Приємно відмітити й кращі підрозділи за врожайністю, які займають лідерські позиції у своїх регіонах:

- соняшник – 30,8 ц/га та 30,5 ц/га (філії ДП «Лідієвське» і «Прибужанівська», Миколаївська обл.), 30,3 ц/га (філія «Хмільник», Вінницька обл.);

- кукурудза – 109,3 ц/га (філія «Кам’янець-Подільська», Хмельницька обл.), 104,4 ц/га (філія ДП «Лідієвське», Миколаївська обл.), 100 ц/га (філія «Романівська», Житомирська обл.);

- пшениця – 56,1 ц/га (філія «Кам’янка», Черкаська обл.) та 54,9 ц/га (філія «Кам’янець-Подільська», Хмельницька обл.);

- ячмінь – 60,7 ц/га (філія «Прибужанівська», Миколаївська обл.);

- ріпак – 34,6 ц/га (філія «Південний Буг», Вінницька обл.).

Сьогодні «НІБУЛОН» аграрний – це 20 підрозділів, які працюють у 10 областях України: не лише на півночі, де погодні умови зазвичай сприяють формуванню високої врожайності, а й у південних та східних переважно посушливих регіонах. Незважаючи на це, з року в рік «НІБУЛОН» демонструє ефективну стратегію з виробництва сільгосппродукції, що підтверджують стабільно високі результати збирання врожаю, а незмінною візитівкою аграрної культури компанії була і залишається якість продукції (95 % зібраної пшениці становлять продовольчі партії). Ми ніколи не стоїмо на місці та уже зараз розвиваємо і вдосконалюємо технології вирощування зерна, покращуємо та модернізуємо сільгосптехніку, розробляємо власні та впроваджуємо передові агротехнології, а також продовжуємо активно реалізовувати нову стратегію з виробництва у сезоні 2022.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.