Андрій Гордєєв: «НІБУЛОН» — генератор великих змін

У кінці минулого тижня на будівельному майданчику в Голій Пристані відбулася чергова виробнича нарада під керівництвом генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та голови Херсонської облдержадміністрації А.А.Гордєєва.

Окрім того, на нараді вже традиційно були присутні мер Голої Пристані О.В.Бабич, фахівці компанії та  керівники підрядних організацій.

Під час огляду будівельного майданчика Олексій Опанасович зазначив, що новий перевантажувальний термінал у Херсонській області зводиться в т.ч. і завдяки голові Херсонської ОДА, який подав ідею та особисто запропонував очільнику «НІБУЛОНу» побудувати сучасне потужне підприємство в Голій Пристані.

«Він зі своєю командою приїхав до нас у Вознесенськ, побачив, як ми там будуємо об’єкт разом із херсонськими будівельними організаціями і запросив нас у Херсонську область. Вже під час нашого візиту на Херсонщину ми визначилися з місцем розташування майбутнього об’єкта, а він, в рамках своїх повноважень і українського законодавства, оперативно все вирішив. Було повне сприяння і з боку депутатів міської ради Голої Пристані, які без зволікань прийняли чотири рішення про відвід нам чотирьох ділянок, що належали різним організаціям. На цих ділянках ми зараз і будуємо термінал», — пояснив Олексій Вадатурський.

У свою чергу, мер Голої пристані Олександр Бабич додав: «Ми виділили «НІБУЛОНу» чотири земельні ділянки, дотримані всі законодавчі процедури. Коли почалося будівництво, у місті з'явився драйв. Люди бачать багато техніки, будівельників. Ми з нетерпінням чекаємо завершення будівництва. Це підприємство дасть місту робочі місця, буде поповнювати бюджет Голої Пристані податками».

Черговий перевантажувальний термінал компанії зводиться у рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком, який 19 грудня виділив безпосередньо лідеру українського зернового ринку без гарантій з боку держави 71 млн євро кредитних коштів на розвиток та модернізацію логістичної інфраструктури в Україні. Ці кошти направлені на розвиток інфраструктури на річках та реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

На сьогодні будівельники вже закінчили зводити фундаменти лабораторно-адміністративного корпусу, операторської, робочої башти, зерносховищ та інших об‘єктів. До середини квітня підрядники мають виконати фундамент під автомобілерозвантажувач, після чого до роботи вже візьмуться металісти.

За словами Олексія Опанасовича, усього тут буде вкладено близько 15 тис. куб. метрів бетону, більше 5 тис. тонн металоконструкцій, 30 км кабельно-провідникової продукції і т.д.. Це буде повністю автоматизоване підприємство, яке навіть матиме оглядову площадку, вахтову вежу. Таким чином, ми з кожним нашим об’єктом робимо все краще і краще», — наголосив керівник компанії.

Зараз на будівельному майданчику працюють більше 350 будівельників із 24  організацій,  до кінця травня, за словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН»,  тут загалом працюватиме цілодобово  1,5 тис. людей із 75 організацій. Як завжди компанія при виборі підрядників надає перевагу місцевим підрядникам. Решту робіт, що не змогли охватити херсонці, виконують давні і перевірені часом партнери компанії з інших областей. Усього зводити підприємство в Голій Пристані, вартість якого півмільярда гривень,  будуть будівельники із 12 областей України.

На нараді також були присутні представники ПАТ "Херсонгаз" та  ПАТ „Енергопостачальна компанія „Херсонобленерго”, яких Олексій Вадатурський попросивзробити все, щоб на філії «Голопристанська» до середини травня був газ і електроенергія. Адже 15 червня цей об’єкт, про який знає вся Європа, вже буде приймати зерно, вирощене херсонськими аграріями. Слово за «НІБУЛОН» перед „Херсонобленерго” та «Херсонгаз» замовив і Андрій Гордєєв, який попросив кожного із присутніх ставитися до цього об’єкта,  як до події у нашому житі, регіоні і державі.

«Якщо ми так поставимося, то жодних проблем не буде: і знайдуться люди, і ресурси і т.д. У нас багато свідомих людей, і ми дійсно хочемо робити те, за чим ми сюди покликані: нові робочі місця, заробітні плати, прозорі механізми соціального захисту населення. І це не просто фрази. Після введення в експлуатацію ми заберемо з доріг 12,5 тис. вантажівок в рік, що нам ще потрібно – тільки йти вперед», — підкреслив голова Херсонської ОДА.

Окрім того, він додав, що «НІБУЛОН» — це компанія, яка є генератором великих змін. Імпульс, який вони дали, вже розглядається в Мінінфраструктури як відродження водного шляху. Його по різному називають — Шовковий шлях або «З варяг у греки». Ідея «НІБУЛОНа» — це великий міжнародний проект щодо подальшої співпраці з Білоруссю, Польщею, Литвою і так далі.

У планах компанії  збудувати в цьому році ще два об’єкти на Дніпрі та два об’єкти наступного року. Окрім того, в 2018 році «НІБУЛОН» планує звести своє підприємство на Азовському морі, в Генічеську для постачання сільськогосподарської продукції в Іран.

До того ж, навесні компанія має намір розпочати  пасажирські перевезення за маршрутом Херсон – Гола Пристань – Ковалівка – Кінбурнська коса.

«Ми також розглядаємо можливість підтримати Скадовськ, щоб забезпечити пасажирські перевезення з Миколаєва і Херсона в Скадовськ на відпочинок. У нас уже є 3 ракети. І ми робимо реконструкцію власного суднобудівного заводу, щоб будувати ракети нового типу, які будуть ходити за маршрутом Миколаїв – Стамбул – Варна і т.д.  Після реконструкції завод зможе будувати сучасні швидкісні лайнери на підводних крилах»,  поділився планами очільник «НІБУЛОНу».

Нагадаємо, що паралельно з будівництвом перевантажувального термінала у Голій Пристані, компанія зводить аналогічний об’єкт у с. Біленьке Запорізької області та активно будує нові судна на власній верфі. Так, до 1 червня цього року буде спущено на воду 3 буксири, один з яких буде названий на честь відомого миколаївського суднобудівника, легендарної особи Юрія Макарова.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.