Андрій Вадатурський для Атлантичної Ради: «Не можна дозволити Володимиру Путіну довести українську житницю до банкрутства»

У четвер, 9 лютого, Атлантична Рада (неурядова організація США, котра досліджує міжнародні відносини та проблеми міжнародної безпеки) опублікувала на своєму офіційному сайті експертну колонку генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрія Вадатурського щодо того, як приватний бізнес в Україні самотужки бореться за виживання через російське вторгнення, щодо необхідності міжнародної підтримки аграрного сектору та якими можуть бути наслідки для всього світу у разі відсутності відповідної допомоги.

Андрій Вадатурський висловився зокрема про:

- час, який знадобиться на розмінування полів у найбільш постраждалих регіонах;

- реальну загрозу того, що Путіну вдасться довести українську житницю до банкрутства;

- термінову необхідність альтернативних форм фінансування та створення «коридору фінансування»;

- вплив зниження урожайності в Україні на глобальну продовольчу безпеку.

Повний текст статті можна прочитати онлайн.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.