Андрій Вадатурський для видання POLITICO: «Західні партнери мають підтримати агросектор України – зараз»

У понеділок 5 грудня видання POLITICO опублікувало статтю генерального директора компанії «НІБУЛОН» Андрія Вадатурського щодо термінової підтримки, якої потребує аграрний сектор України для подолання величезних викликів, спричинених російським вторгненням. Аграрний сектор, незважаючи на війну, залишається опорою української економіки та глобальної продовольчої безпеки, а отже в інтересах Заходу забезпечити його виживання та процвітання.

Андрій Вадатурський пише:

«Для протистояння стратегії Росії західні країни мають визнати, що вони прямо зацікавлені у наданні підтримки аграрному сектору України якомога швидше. Збереження роботи українських фермерів не тільки сприятиме підтримці економіки, а також допоможе знизити світові ціни на продовольство та запобігти міграції з найбідніших країн світу.

Західні уряди та кредитори повинні якнайшвидше збільшити можливості фінансування та забезпечити гнучкість виплат боргів для того, щоб фермери, трейдери та логістичні оператори могли підтримувати роботу цієї життєво важливої галузі».

У статті описується досвід компанії «НІБУЛОН» як яскравий приклад того, яких перепон зазнає аграрний сектор України. У статті також йдеться про те, як компанія впроваджує інновації та адаптується у відповідь на виклики війни.

Повний текст статті можна прочитати онлайн.


Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.