Андрій Вадатурський у інтерв'ю «Економічній Правді» розповів про своє бачення майбутнього компанії

У вівторок 15 листопада генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський розповів «Економічній Правді» про своє бачення майбутнього компанії та заходи, що вживаються для підготовки до наступного етапу розвитку.

У інтерв’ю йшлося про те, як компанія «НІБУЛОН» адаптується до викликів, створених війною. Вадатурський розповів, як компанія «НІБУЛОН» інвестує в нову інфраструктуру для експорту, покращує корпоративне управління та співпрацює з фінансовими партнерами для пошуку рішень стосовно наявних викликів.

Вадатурський також прокоментував майбутнє продовження Чорноморської зернової ініціативи та шляхи покращення роботи коридору. Для отримання найкращих результатів для України та країн світу, що залежать від продовольства, яке виробляє Україна, угода має включати Миколаївський порт. Понад 30% експорту України до війни проходило саме через нього. Крім того, система роботи коридору має бути більш прозорою, а перевірки – більш ефективними.

Повне інтерв’ю можна прочитати онлайн за посиланням і нижче:

https://www.epravda.com.ua/publications/2022/11/15/693822/


Фото: "Економічна правда"

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.