Андрій Вадатурський виступив на німецько-українському бізнес-форумі у Берліні

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський став учасником 5-го німецько-українського бізнес-форуму, який відбувся у Берліні 24 жовтня.

Захід, на якому обговорювалася роль бізнесу у післявоєнній відбудові України, відкрили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц.

У своїй презентації Андрій Вадатурський розповів про високі результати «НІБУЛОНУ» напередодні війни як провідного постачальника ефективних логістичних рішень для українських аграріїв і пояснив, як зараз компанія швидко адаптується до несприятливих умов ведення бізнесу, викликаних війною.

Тимчасова окупація частини півдня України заблокувала доступ до експортного маршруту «НІБУЛОНа» через Миколаївський морський порт, з якого до 24 лютого здійснювалося 30% загального експорту України.

Щоб показати як «НІБУЛОН» сприяє розвитку нових транспортних маршрутів, Андрій Вадатурський навів приклад дунайського зернового термінала в Ізмаїлі на Одещині. Будівництво цього термінала компанія розпочала в червні цього року. Перший етап був закінчений уже у вересні.

Після повного завершення будівництва ізмаїльський термінал постачатиме на європейський ринок до 300 тисяч тонн зерна на місяць. Він відіграватиме життєво важливу роль у забезпеченні ліквідності українських фермерів поза межами тимчасової зернової угоди, укладеної за посередництва ООН щодо експорту зерна через Чорне море.

У панельній дискусії Андрій Вадатурський підкреслив важливу роль приватного сектора України у відбудові економіки. Він також зазначив, що в короткостроковій перспективі українським приватним компаніям терміново потрібна підтримка, щоб допомогти їм вистояти під час війни. Ця підтримка має включати розширення доступу до фінансування, технологій та обладнання, а також покращення експортної логістики.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.