Андрій Вадатурський засуджує напад росії, під час якого загинуло два співробітника «НІБУЛОНа», а іще одного досі не знайдено

Генеральний директор «НІБУЛОНа» Андрій Вадатурський сьогодні висловився після трагічної новини про те, що в понеділок під час нападу росіян на цивільні судна компанії двоє співробітників «НІБУЛОНа» загинули, а одного досі не знайдено.

Колектив «НІБУЛОНа» з перших днів війни є активним учасником продовольчої програми України та сприяє економічній стабільності держави в складних умовах війни. Військовий напад рф відбувся на цивільні буксири та баржи із зерном.

«Я вшановую пам’ять чудових працівників «НІБУЛОНа», які загинули на робочому місці. Вони були невинними цивільними особами, які робили улюблену справу. Їхні вбивства є військовим злочином та порушенням правил ведення війни, а винуватці мають бути притягнуті до відповідальності. Болісно від думки, що діти тепер залишилися без батьків. Компанія робить усе можливе, щоб підтримати родини в цей жахливий час».

Загинули двоє співробітників: Сергій Скрипачов (40) та Сергій Парафіло (28).

Одного співробітника не знайдено: Олександр Ткач (39).

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.