Азійський регіон очікує на „НІБУЛОН”

21 листопада 2012 року компанію „НІБУЛОН” відвідали Хенлі Чен, директор Московського представництва Комітету з розвитку міжнародної торгівлі Сінгапура при посольстві Республіки Сінгапур, та Діана Бєляєва, менеджер проектів.

За останні кілька років Республіка Сінгапур стала провідним азіатським центром торгівлі сільськогосподарськими продуктами. Провідні світові виробники зернових відкрили свої азіатські торговельні майданчики саме в Сінгапурі.

Сінгапур був обраний з кількох причин. По-перше, через зручне стратегічне розташування: країна розташована між найбільшими ринками Індії та Китаю, що забезпечує ефективну логістику та швидку обробку інформації. Другою перевагою є стабільне бізнес-середовище країни: вона виступає в ролі ключового центру в питаннях фінансування та діяльності управління ризиками. В Сінгапурі діють багато фінансових інститутів, зокрема такі, як ING, Fortis, BNP Paribas, Standard Chartered Bank, Rabobank. Податкові стимули, як Глобальна Торгова Програма (Global Trader Programme), тільки підтверджують роль Сінгапура як центра зручної торгівлі.

Азіатська країна й надалі продовжує пошук потенційних потужних інвесторів, створюючи для них максимально комфортні умови та покращуючи інвестиційний клімат. Торгові операції з зерном – один із ключових напрямків діяльності та розвитку компанії „НІБУЛОН”, одного з лідеру українського аграрного сектору. Відтак є цілком логічним, що остання потрапила до списку компаній, приходу яких на власний внутрішній ринок Сінгапур хотів би домогтися вже в найближчі роки.

Саме з такою ідеєю 21 листопада 2012 року до „НІБУЛОНа”, у м. Миколаїв, прибули Хенлі Чен, директор Московського представництва Комітету з розвитку міжнародної торгівлі Сінгапура при посольстві Республіки Сінгапур, та Діана Бєляєва, менеджер проектів. У центральному офісі компанії вони зустрілися із генеральним директором Олексієм Вадатурським та менеджментом підприємства, зокрема Валерієм Куницьким, начальником відділу зовнішньоекономічних зв’язків та маркетингу, й Олександром Хохловим, заступником генерального директора із забезпечення якості. Також гості відвідали промислову окрасу міста – перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур.

Головним у зустрічі став тезис гостей щодо подальших планів розвитку української компанії в Азіатському регіоні, а також можливість Сінгапура сприяти „НІБУЛОНу” у створенні високоефективної мережі зернового експорту.

В ході зустрічі Хенлі Чен розповіла про принципи організації та ведення бізнесу в Сінгапурі, про податкові пільги, позитивний інвестиційний клімат тощо.

За її словами, „НІБУЛОН” зі своїм приходом у Сінгапур отримає низку позитивних для себе факторів, що полегшать ведення бізнесу: вільне підприємництво, мінімальні обмеження на імпорт та експорт товарів, простота управління компанією, привабливі податкові пільги, надійна інфраструктура, розвинена мережа податкових угод. Сінгапур зарекомендував себе як авторитетний глобальний торговий центр зі значною кількістю ключових міжнародних гравців. Уряд створює сприятливі умови, які сприятимуть позиції Сінгапура як глобального торгового центра.

Поділились гості і враженнями від компанії, зокрема перевантажувального термінала. „Компанія „НІБУЛОН” влаштувала нам прекрасну екскурсію на головний зерновий термінал. Відвідавши його, ми були вражені масштабами об`єкта. Також варто відзначити лабораторію, яка розміщується на терміналі і яка обладнана новітнім обладнанням. Відтак завдяки першокласному технічному оснащенню та професійній команді продукція компанії „НІБУЛОН” відповідає світовим стандартам якості. Азія – зростаючий і молодий ринок, а ваша компанія, на нашу думку, – одна з найбільших агропромислових компаній у світі. Ми були б раді вашій бізнесовій присутності у Сінгапурі – це допоможе розвитку вашого бізнесу, а також забезпечить наш регіон високоякісними продуктами агропромислової галузі”, – розповіла Діана Бєляєва.

До речі, це вже не перше знайомство компанії „НІБУЛОН” та Азійського регіону. У лютому 2009 року Андрій Вадатурський, заступник генерального директора із торгівлі, представляв компанію під час світового саміту зернотрейдерів World Grains Trade Summit, який проходив у Сінгапурі. Ця глобальна конференція дозволила учасникам проаналізувати та об’єктивно оцінити ринок зерна та масляних культур, з метою чіткого визначення пріоритетів та можливих інвестицій.

Порівнюючи сьогодні країни та континенти на предмет ведення бізнесу (Європа чи, скажімо, Сінгапур), можна побачити, що в наші дні імпульс поступово переміщується на користь азіатської країни. Багато іноземних компаній створюють тут дочірні компанії або засновують нові підприємства. Серйозна зацікавленість азійської країни нашою компанією, надання гарантій сприятливого інвестиційного клімату всерйоз змушують задуматись керівництво „НІБУЛОНа” про поширення своєї бізнесової присутності у Сінгапурі.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН