До спуску на воду «NIBULON-5» – лічені дні

Завершується підготовка до урочистого спуску на воду буксира «NIBULON-5». Наступного тижня перша ластівка суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» торкнеться води.

Нагадаємо, що у день урочистостей на заводі оголошено день відкритих дверей. Кожен бажаючий зможе відвідати захід та на власні очі побачити, як аграрне підприємство «НІБУЛОН» сьогодні відроджує суднобудівну галузь України.

А поки що суднобудівні роботи на буксирі тривають – і ми знайомимо вас з їх перебігом.

«NIBULON-5» (загальна готовність 63,35 %):

1. Монтажно-трубопровідна дільниця: монтаж головних двигунів пред'явлений представнику Регістру судноплавства України. Завершено монтаж підйомного крана, ведеться монтаж якірно-швартовних напівбрашпілів та пристрою ущільнення ходової рубки. Також триває монтаж труб протипожежної, баластної, осушувальної та паливної систем, санітарних систем – питної, мийної води і стічних вод. Ведеться припилювання фундаментів ґвинто-рульових колонок.

2. Малярська дільниця: ведеться фарбування палуб зовнішньої частини судна, а також набирання товщин фарби в приміщеннях ґвинто-рульового комплексу, кофердамів та форпіка.

3. Дільниця механо-слюсарних частин: триває виготовлення завершальних частин леєрної огорожі, ведеться виготовлення кормового буксирного клюза, а також розпочато виготовлення труб вентиляції та кондиціонування.

4. Складально-зварювальна дільниця: тривають доізоляційні роботи, житлові приміщення готуються до встановлення ізоляції та зашивки панелями. На ґвинто-рульових колонках триває підготовка до встановлення протекторного захисту та захисту гвинтів від механічних пошкоджень.

5. Фахівці електромонтажної дільниці продовжують затяжку кабелю в машинному відділенні буксира та у приміщеннях житлового контуру.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН