Ефективна логістика – вражаючий результат

Флот компанії «НІБУЛОН» перетнув позначку у 25 млн тонн транспортованих вантажів внутрішніми водними шляхами.

«НІБУЛОН» має чималий досвід впровадження кращих європейських та світових практик у сфері найбільш екологічних та перспективних перевезень. Компанія почала реалізовувати масштабний та комплексний інвестиційний проєкт з відродження Дніпра і Південного Бугу як головних транспортних артерій України ще у 2009 році, і з року в рік тільки нарощувала свої потужності та обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами, тим самим підтверджуючи ефективність стратегії та інвестицій.

Наразі «НІБУЛОН» має потужну елеваторну мережу з 27 сучасних високотехнологічних підприємств та найсучасніший флот із 80 суден, які збудовані з українського металу, ходять під українським прапором українськими водними шляхами з екіпажами українських моряків.

У результаті ефективно організованої роботи «НІБУЛОН» уже транспортував 25 млн тонн вантажів, за рахунок чого автошляхами нашої країни не проїхало більше 1 мільйона вантажівок.

Також цього року судноплавна компанія встановила й новий рекорд із перевезень внутрішніми водними шляхами – 4,3 млн тонн вантажів за 2020/21 маркетинговий рік. Проте «НІБУЛОН» уже планує перевершити його, транспортувавши річками 4,5–5 млн тонн у 2021/22 МР. Ми впевнено рухаємося до поставленої мети і вже перевезли флотом більше 2,2 млн тонн вантажів, виконавши для цього 699 барже-буксирних рейсів.

Варто відзначити, що, окрім зернових культур, у номенклатурі вантажів компанії є зокрема будівельні матеріали, метал, великогабаритні вантажі, херсонські кавуни та дині, для транспортування яких «НІБУЛОН» має спеціалізований флот.

«НІБУЛОН» розбудував унікальну логістичну інфраструктуру в нашій країні та здійснив справжню революцію в українських вантажоперевезеннях. Завдяки системній наполегливій діяльності компанія на ділі повертає життя українським річкам, розвиває судноплавство та суднобудування, а наші досягнення багаторазово визнавалися Національним морським рейтингом України та іншими авторитетними рейтингами та конкурсами. Й уже сьогодні «НІБУЛОН» має своїх послідовників, які так само прагнуть розвивати Україну як морську державу та переорієнтовувати свої вантажі на водні шляхи.

Ми хочемо, щоб таких компаній, як наша, було багато, та готові допомогти іншим налагодити ефективну й дружну до довкілля логістику, відкрити усі переваги річкових перевезень і національного суднобудування уже зараз.

Детальну інформацію про можливості співпраці та придбання сучасних суден дізнавайтеся на нашому сайті.

Контактна інформація:

Судноплавна компанія «НІБУЛОН»

sekretar-sk@nibulon.com.ua
т./факс: (0512) 48 94 54

ТОВ «Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН»

secretar-ssz@nibulon.com.ua
т./факс: (0512) 67 57 54

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.