Філія «Козацька» прийняла перший мільйон тонн зернових та олійних культур

На початку вересня перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» на Херсонщині (філія «Козацька»), що розташований на території смт Козацьке Бериславського району, прийняв свій перший мільйон тонн зернових та олійних культур.

За 4 роки діяльності підприємство прийняло, обробило і відвантажило близько 478,1 тис. т пшениці, 244,1 тис. т ячменю, 139,7 тис. т кукурудзи, 91,2 тис. т ріпаку та близько 57 тис. т сої, сорго і соняшнику.

До співпраці з філією «Козацька» було залучено 515 постачальників, з яких 451 – безпосередньо товаровиробники сільськогосподарської продукції.

За словами директора філії Богдана Музики, досягти такого результату вдалося завдяки злагодженій роботі професійного колективу підприємства, чисельність якого становить 100 працівників.

«Підбиваючи підсумки приймання першого мільйона тонн с/г продукції, можна сміливо сказати, що всі працівники філії «Козацька» є професіоналами своєї справи, і кожен формує потужний кістяк на ім’я КОЛЕКТИВ, на який підприємство може сміливо розраховувати. Саме професійний та відданий своїй справі колектив є запорукою успіху будь-якого підприємства, а особливо ТОВ СП «НІБУЛОН», – відмітив директор філії.

Перевантажувальний термінал філії «Козацька» розташований нижче Каховського шлюзу. Це надає можливість здійснювати рейси майже круглий рік. До того ж, це другий за наближеністю до моря перевантажувальний термінал компанії.

Отже, висока ефективність виробництва та вдале місце розташування філії «Козацька», дозволило транспортувати внутрішніми водними шляхами 1 мільйон тонн сільгосппродукції, завдяки чому вдалося запобігти виїзду на автомобільні шляхи Херсонщини та Миколаївщини майже 42 тисяч вантажівок. 

Нагадаємо, що термінал був введений в експлуатацію у 2012 р. При будівництві філії «Козацька» використовувалися виключно сучасні технології та обладнання. Так, тут вперше з усіх об’єктів компанії «НІБУЛОН» встановили модернізовані шестисекційні сушарки «МС 3180» виробництва американської компанії «Mathews Company» із потужністю приблизно 75 тонн/годину. Окрім того, на підприємстві також було встановлено обладнання датської фірми «CIMBRIA UNIGRAIN A/S», яка є давнім партнером «НІБУЛОНу». Постачальником силосного обладнання виступила компанія «SCAFCO» (США), зерноочисного – «Buhler» (Німеччина).

Об’єм зберігання зерна на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» в смт Козацьке становить 76 тис. тонн, добова потужність сушарок – 3 тис. тонн, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт – 10 тис. тонн, силоси вологого зерна мають збільшену місткість – 250 тонн кожен.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.