Філія «Кременчуцька» прийняла 1,5 мільйона тонн збіжжя

Перевантажувальний термінал компанії в Полтавській області – філія «Кременчуцька» – прийняв близько 1,512 млн т сільськогосподарської продукції, з яких близько 250 тис. т лише за 2018/19 маркетинговий рік.

Філія «Кременчуцька» – сьоме підприємство компанії у Полтавській області (усього 8), яке розпочало свою роботу у 2010 році. А 2018-го «НІБУЛОН» збільшив його потужності, збудувавши три додаткових зерносховища та автомобілерозвантажувач, що приєднані до наявного технологічного комплексу. Таким чином перевантажувальний термінал сьогодні – сучасне повністю автоматизоване підприємство, яке має можливість одночасно зберігати 96,2 тис. т зерна, потужність відвантаження на річковий транспорт – 7 500 тонн/добу, потужність відвантаження на залізничний транспорт – 7 000 тонн/добу, потужність сушарок – 3 000 тонн/добу.

Від початку існування філії «Кременчуцька» фахівці підприємства уклали 1302 договори поставки сільськогосподарської продукції із постачальниками переважно із Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Харківської областей. Перевантажувальний термінал прийняв більше 1 048 105 т кукурудзи, 303 293 т пшениці, 30 232 т сої, близько 53 911 т ріпака, 56 241 т ячменю, 17 851 т сорго, решта від загального обсягу прийнятої сільгосппродукції – соняшник та жито. Середньорічний показник приймання зерна – близько 168 тис. т.

– Одним із важливих факторів успішної роботи філії «Кременчуцька» є зручне її розташування щодо транспортних шляхів та можливість обслуговування всіх видів транспорту – автомобільний, залізничний і водний. Це забезпечує роботу підприємства протягом року незалежно від навігації на р. Дніпро. А збільшення зернозберігальних потужностей підприємства дало можливість безперебійно працювати в періоди масового збору урожаю, а також концентрувати партії збіжжя для подальшого їх відвантаження на судна та транспортування на експорт, – розповідає директор філії «Кременчуцька» Олександр Бабич.

Як і кожне річкове підприємство компанії, кременчуцький перевантажувальний термінал орієнтований на перевезення збіжжя саме водним транспортом, тому філія за майже 10 років своєї діяльності відправила на експорт «НІБУЛОНівським» флотом близько 73 %   сільськогосподарської продукції (близько 1 054 774 т збіжжя, 538 завантажених суден). Іще 23 % продукції підприємство відправило за допомогою залізничного транспорту (близько 328 123 т збіжжя), таким чином максимально мінімізувавши автотранспортні перевезення. 

Слід також зазначити, що з появою «НІБУЛОНа» на Полтавщині, провідному зерновому регіоні, місцеві аграрії отримали ряд переваг, зокрема конкурентну ціну на продукцію, оперативне та висококваліфіковане обслуговування, можливість економії коштів на транспортуванні збіжжя, які можна направити на розвиток власних підприємств та ін. Усе це, а також світове ім’я компанії, робить «НІБУЛОНівські» підприємства популярними серед виробників сільськогосподарської продукції. Так, філії «Решетилівська» та «Скороходівська» (Полтавська область) також наблизилися до півторамільйонної позначки прийнятої сільгосппродукції – по 1,49 млн т. Також рекордного для себе показника найближчим часом досягне і миколаївська філія – «Вознесенська», яка на сьогодні від дня свого заснування прийняла 1,46 млн т збіжжя.

Нагадаємо, перевантажувальний термінал філії «Козацька» першим серед усіх підприємств компанії перетнув позначку у 2 млн т прийнятої сільгосппродукції.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.