Філія «Новоодеська» відвантажила на водний транспорт 150 тисяч тонн збіжжя у 2016 році

Перевантажувальний термінал, будівництво якого ознаменувало початок відродження судноплавства річкою Південний Буг, відвантажив на водний транспорт 150 тис. тонн збіжжя у 2016 році.

Для перевезення такої кількості тонн зерна автомобільним транспортом знадобилося б понад 6,2 тис. вантажівок, які б завдали шкоди і до того вже понівеченим автошляхам Миколаївської області.

Але це не єдине досягнення філії «Новоодеська». Так, минулого місяця даний термінал (майже одразу за філією «Козацька, що в Херсонській області) прийняв свій перший мільйон тонн зернових та олійних культур і поповнив таким чином «НІБУЛОНівську» сім’ю підприємств-мільйонерів.

За 5-річну історію свого існування підприємство зарекомендувало себе як надійний та зручний партнер для фермерських господарств не тільки Новоодеського району, а й  багатьох інших сусідніх районів та областей. На цьогорічних урочистостях, присвячених Дню міста Нової Одеси, колектив філії був нагороджений відзнакою та зарахований до книги пошани міста за багаторічну співпрацю на благо громади та внесок у соціальне життя. За словами тракториста-машиніста Долки Олександра, який працює тут з моменту заснування філії, будівництвом даного об’єкта ТОВ СП «НІБУЛОН» надало новий подих місту та району. «Це важлива «цеглина» у розбудові процвітаючої країни», - відмітив він.

Нагадаємо, що перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» в Новій Одесі був введений в експлуатацію навесні 2011 року. Цей  об’єкт було зведено за унікальною технологією: на палях (2 630 штук!) з підняттям площадки на 2,5 м! На філії «Новоодеська» вперше з усіх подібних підприємств компанії було зведено автомобілерозвантажувач, що здатний приймати  одночасно 3 культури, завдяки чому потужність збільшилась у 1,5 рази. Окрім того, термінал обладнаний найпотужнішими сушарками датської фірми «Cimbria Unigrain» потужністю 100 тонн/годину, більшими за звичайні силосами для вологого зерна (по 250 тонн кожен) та більш потужним порівняно з філіями-попередниками судновим навантажувачем «TELESTACK» з продуктивністю 500 тонн/годину. Довжина причальної споруди біля термінала становить 120 м, таким чином, тут можуть одночасно  пришвартуватися два несамохідних судна «НІБУЛОНівського» флоту!

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.