Філія «Вітове» – новий мільйонер компанії «НІБУЛОН»

Перевантажувальний термінал філії «Вітове», що на Черкащині, прийняв більше 1,1 млн т сільськогосподарської продукції.

Перевантажувальний термінал з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії «Вітове» було збудовано усього за два місяці у 2009 році. Це будівництво стало насправді  історичним для компанії та всієї України, оскільки саме з цього підприємства на Черкащині розпочався масштабний інвестиційний проєкт «НІБУЛОНа» з розвитку українських річок як транспортних артерій. 

Весною 2010 року сталася наступна знакова подія – у перший похід Дніпром відправився буксир «Прибужанівський» разом з несамохідним судном NBL-015.   Черкаське підприємство  вперше прийняло «НІБУЛОНівський» флот, де на вантажному причалі відвантажило у трюми новозбудованого судна 3000 тонн ячменю. 

Тепер історія філії «Вітове» поповнилася ще однією подією – прийнято перший мільйон тонн сільгосппродукції. За роки діяльності перевантажувальний термінал приймав кукурудзу, пшеницю, сою, соняшник, ріпак, ячмень, сорго. Всього фахівці перевантажувального термінала уклали 936 договорів поставки із сільгоспвиробниками переважно з Черкаської та Кіровоградської областей.

Директор підприємства Вадим Кічук розповідає: «Сьогодні завдяки компанії «НІБУЛОН» Україна має розгалужену систему річкових терміналів, робота яких суттєвого розвантажує українські автошляхи у різних областях від вантажівок зі збіжжям. А найпершим підприємством в країні, яке передбачає відвантаження зерна на воду, була саме філія «Вітове». І мені надзвичайно приємно очолювати саме це підприємство. Це наш перший мільйон прийнятої сільгосппродукції, і завдяки злагодженій роботі колективу філії, сучасному технологічному обладнанню та партнерам-постачальникам регіону точно не останній». 

Паралельно із прийманням сільськогосподарської продукції перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт. Так, за час діяльності філія «Вітове» відвантажила близько 350 одиниць несамохідних суден, перевізши Дніпром майже 843 тис. тонн зернових вантажів. Лише завдяки роботі цього підприємства більше 35 тисяч вантажівок не проїхало українськими автошляхами від центру до портових міст країни.

Нагадаємо, у 2010 та 2013 роках «НІБУЛОН» збільшив потужності підприємства, збудувавши шість додаткових зерносховищ по 5,5 т кожна та встановивши третю сушарку (Cimbria Unigrain), що приєднані до наявного технологічного комплексу. Таким чином перевантажувальний термінал філії «Вітове» сьогодні – сучасне повністю автоматизоване підприємство, безперервну роботу якого забезпечує 100 професіоналів своєї справи. Можливість одночасного зберігання зерна термінала складає 75,2 тис. т, потужність відвантаження на річковий транспорт –  5000 тонн/добу, потужність сушарок – 5 000 тонн/добу. 

За роки діяльності «НІБУЛОН» направив на розбудову економіки України більше 2,3 млрд дол. США. Завдяки системній і наполегливій реалізації інвестиційного проєкту сьогодні компанія має 27 потужних річкових терміналів та елеваторних комплексів підприємств по всій країні, 82 одиниці найсучаснішого в Україні флоту, що дозволяє перевозити внутрішніми водними шляхами 3,8 млн тонн різноманітних вантажів на рік. Але це не межа, у найближчих планах транспортувати водою 4,5-5 млн тонн вантажів щорічно. 

Нагадаємо, перевантажувальний термінал філії «Козацька» першим серед усіх підприємств компанії перетнув позначку у 2 млн т прийнятої сільгосппродукції.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.