Флот «НІБУЛОНа» зі смугастим вантажем прибув до філії «Переяславська»

Напередодні 30-річного ювілею Дня Незалежності України буксир «Нодарі Чантурія» з несамохідним судном NBL-003 доставили до пункту призначення 300 тонн стиглих кавунів, зібраних на полях Херсонщини для киян та гостей столиці.

Рейс тривав майже тиждень і також став для нашої компанії ювілейним – п’ятим у транспортуванні баштанних Дніпром із півдня України. Вже завтра херсонські ягоди у рефрижераторах відправляться до кінцевого місця призначення – торговельних залів столичних супермаркетів мережі «Сільпо» підприємства «Fozzy Group», щоб нарешті порадувати споживачів.

Враховуючи суспільний запит на розвантаження українських автошляхів та значний попит на транспортування вантажів широкого профілю із півдня України до інших областей, подібні логістичні заходи водним транспортом є вкрай актуальними та заслуговують окремої уваги.

У 1991 році, на момент здобуття Україною незалежності, нашими внутрішніми водними шляхами транспортувалося 60 млн тонн вантажів, тоді як у теперішній час цей показник скоротився до 8 млн тонн. Тому наш рейс із перевезення кавунів річкою хоч і не є великим досягненням національного масштабу, але привертає увагу громадськості та влади до актуальної проблеми. До того ж, погодьтеся, реальні кроки до відродження транспортної логістики на водних шляхах України не можуть не тішити.

«НІБУЛОН» власними силами і коштами із року в рік робить чимало, аби дати поштовх і врешті реінкарнувати колись потужну конкурентну транспортну мережу внутрішніх водних шляхів України. З 2009 року компанія активно реалізує масштабну інвестиційну програму з відродження Дніпра і Південного Буга як головних транспортних артерій. На їхніх узбережжях за останнім словом техніки збудовано 13 річкових перевантажувальних терміналів. Своїми коштами підприємство відродило судноплавство цими річками та власною технікою виконало 154 км днопоглиблювальних робіт.

Сьогодні «НІБУЛОН» має необхідний досвід та потужності для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт і забезпечення доставки якісної продукції й в інші області України власним флотом, який ходить під українським прапором, збудований на власному найсучаснішому в Україні суднобудівно-судноремонтному заводі з українського металу руками українських суднобудівників.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.