Кавуни на Дніпрі мають стати повсякденним явищем

Сьогодні, 16 серпня, на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулось завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва.

Для нас такого роду перевезення є неприбутковими і скоріше соціальним проєктом. Ми  вже це робимо третій рік поспіль, адже вважаємо нашим завданням підтримати аграріїв, які вирощують плодовоовочеву продукцію, та зробити приємне киянам.

–  Ця подія не заслуговує такого резонансу, вона має бути повсякденною. І чесно кажучи, нас дивує розголос і захоплення, який вона викликає. Україна заслуговує на більш високі досягнення у розвитку річкової логістики, за що сьогодні і бореться «НІБУЛОН». Наша компанія робить все, щоб Україна була морською державою, а не країною біля моря.  «НІБУЛОН» – це українська компанія, яка збудувала сучасний флот, не завдяки підтримці  держави, а на власному ентузіазмі, практично самотужки, – відмічає генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

З такою ж думкою погоджується і голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв який зазначив на необхідності збільшення кількості таких рейсів та відмітив переваги водних перевезень для розвитку логістики та інфраструктури Херсонщини:

– Важливо, що це судно не лише допомагає нам доставити близько 500 тонн найсмачніших херсонських кавунів у супермаркети Києва, а також допомагає заощадити на ремонті доріг від перевантаження вантажівок, якими перевозиться плодоовочева продукція з Херсонської області… Те, що водні шляхи розвиваються, для нас дуже важливо з точки зору логістики і розвитку транспортної інфраструктури області взагалі.  Я переконаний в тому, що таке судно має бути не одне, а декілька на рік. І за цей тиждень я отримав безліч запитань від колег з інших областей про те, коли ж буде судно. Тож в Києві його вже чекають.

Варто зазначити, що навіть таким невеликим порівняно за обсягом перевезенням компанія «НІБУЛОН» розвантажує автошляхи країни на близько 20 вантажівок. Таким чином, кавуни прийдуть до Києва цілішими і якіснішими, а автошляхи будуть збережені.

 Олексій Вадатурський також переконаний, що жителі абсолютно всіх населених пунктів на Дніпрі заслуговують на можливість їсти найсмачніші кавуни з Херсонщини: Дніпро, Кременчук, Черкаси та інші. Для цього потрібно лише почути компанію, а саме наші шляхи створення конкурентних умов для водного транспорту порівняно з іншими видами транспорту.

Так, заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк наголосив, що за радянських часів Дніпром до Києва і всіх міст прилеглих до річки міст відправлялося більше 30 тис. тонн кавунів на рік.

-  Це наша ціль, якої ми повинні досягти в короткий термін. Хочу подякувати всім фермерам і особливо компанії «НІБУЛОН» за те, що ми до цієї цілі йдемо завдяки ним, – заявив В. Булюк.

Як сказав президент кооператива «Південний союз» Олександр Синенко: «Завдяки компанії «НІБУЛОН», допомоги Олексія Вадатурського в логістичному маршруті ця чудова баржа з кавунами відправляється третій рік поспіль. Чому ми знайшли взаєморозуміння? Цей кавун творить чудеса. Він дає насолоду дорослим і дітям, і він привертає увагу до нашої річки Дніпро. До її стану, до екології цієї річки. Це кавун привертає увагу до всього в Україні - до стану доріг, до того, як їх розбивають перевантажені машини. Привертаємо увагу і до наших можновладців, до закону про статус річки Дніпро, до річкових перевезень. В одному кавуні, як на земній кулі - все крутиться».

Отож вже наступного тижня солодкі ягоди з Півдня України можна буде придбати в торгових точках мережі «Сільпо» та посмакувати ними з всією родиною, друзями.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.