Коментар «НІБУЛОНа» щодо роботи зернового коридору для «Економічної правди»

У четвер, 16 лютого, «Економічна правда» оприлюднила матеріал щодо спроб РФ зірвати зернову угоду. Ґрунтовне дослідження видання про роботу морського експорту, маніпуляції росіян з метою уповільнення проходження та вплив цих факторів на агросектор містить коментарі посадовців, експертів та бізнесу.

Так, про складнощі роботи експортерів розповів заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з торгівлі Володимир Славінський:

«Терміналам (портовим операторам) не завжди вдається правильно спланувати й забезпечити виконання своїх обов’язків. Ти розраховуєш на один обсяг вантажів, а через затримку з проходженням перевірок замість очікуваних трьох суден прийшло одне.

Тоді складські ємності на терміналі можуть бути повністю зайняті вантажем: немає вільного місця для приймання наступних партій, і клієнт (експортер) не може доставити вантаж.

Виникає проблема, яка потім вирішується тижнями, бо повністю зривається логістичний ланцюг».

Повний текст статті можна прочитати онлайн.

Новини з теми

«НІБУЛОН» у ТОП-50 експортерів

«НІБУЛОН» у ТОП-50 експортерів

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.