Компанія «Agritel International» продовжує знайомити західноєвропейських фермерів з аграрним сектором України

Вже 10 років поспіль перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН», як провідне підприємство аграрної галузі в Україні, за організації «Agritel International» відвідують виробники сільськогосподарської продукції Франції.

За словами організаторів,  їхній перший візит на підприємства компанії «НІБУЛОН» залишив безліч приємних вражень, тож уже близько 10 років вони знайомлять французьких аграрії та експертів галузі з лідером зернового ринку України, відкриваючи  кожного разу щось все нове і нове для себе.

Черговий свій візит гості з Франції розпочали зі знайомства з потужностями та особливостями роботи перевантажувального термінала компанії у Миколаєві, а також всім спектром аналізів, що проводяться як за національними, так і міжнародними стандартами на сучасному обладнанні кваліфікованими спеціалістами виробничо-технологічної лабораторії підприємства.

– У Франції інколи можна побачити попередження про те, що зерно в Україні незрозуміло як збирається, чи не відповідає нормам і т. п. Побачене сьогодні тут доводить зовсім протилежне: тут все як в Європі, відповідає європейським нормам і вимогам. До того ж, ми ніколи не бачили такої повної лабораторії, де проводяться на місці відразу різні види необхідних аналізів, – зауважив один з французьких відвідувачів.

Зважаючи на те, що «НІБУЛОН» активно переорієнтовує свої вантажі на водний транспорт, що є невід’ємною та важливою складовою унікальної логістичної системи компанії, французьких фермерів ознайомили і з діяльністю власного суднобудівного заводу, де збудована переважна більшість нібулонівського флоту, який вже налічує 74 судна. У ході екскурсії  гості відмітили модернізованість та оснащеність підприємства потужним обладнанням від провідних виробників світу, а також масштабність 140-метрового перевантажувача NIBULON MAX, будівництво якого триває на стапельному майданчику.

– Побачивши завантаженість суднобудівного заводу, ми розуміємо що на ньому тримається все що пов'язано з навантаженням, сільським господарством і річковим флотом. Ми переконалися, що провідний сільгосптоваровиробник України – компанія «НІБУЛОН» – прямує не тільки за національними тенденціями, а й світовими. На вашому прикладі видно,  що країна вкладає кошти в сільське господарство і що в цій сфері працювати престижно, у той час як у Франції ця галузь відходить на другий план, – підсумували іноземні гості.

Наприкінці свого візиту організатори бізнес-туру і самі його учасники з Франції подякували керівництву та фахівцям компанії за як завжди гостинний прийом і новий досвід.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН