Компанія «НІБУЛОН» набула членства в Американській торгівельній палаті в Україні

ТОВ СП «НІБУЛОН» в особі генерального директора, Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського висловлює щиру вдячність ACC з нагоди набуття членства нашої компанії в Американській торгівельній палаті в Україні.

Американська торгівельна палата в Україні (ACC – The American Chamber of Commerce in Ukraine) – одна із найактивніших та найефективніших неурядових неприбуткових бізнес-організацій, що присутні в Україні. Палата – неполітична організація і не має зв’язків із жодною політичною партією країни. Натомість ACC працює в інтересах міжнародно-орієнтованої бізнес-спільноти на покращення економічної ситуації в Україні. Головними завданнями Палати є захист прав та інтересів міжнародних інвесторів в Україні та сприяння залученню нових інвесторів на вітчизняний ринок.

 
ТОВ СП «НІБУЛОН» в особі генерального директора, Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського висловлює щиру вдячність ACC з нагоди набуття членства нашої компанії в Американській торгівельній палаті в Україні. Глибоко переконані, що участь в такій серйозній міжнародній організації засвідчує високий статус нашої компанії як в Україні, так і на світовій арені, і є результатом наслідування і реалізації нашою компанією ідей вільної конкуренції та цивілізованого співробітництва влади і бізнесу. Адже принципи чесності та моралі в бізнесі, що сповідуються Палатою, беззаперечно підтримуються компанією «НІБУЛОН» упродовж усіх 20-ти років діяльності в Україні.
 
Американська торгівельна палата в Україні вже зарекомендувала себе як надійний партнер міжнародно-орієнтованої бізнес-спільноти, що працює виключно у правому полі на покращення економічної ситуації в Україні. Зокрема, у питаннях збалансування заходів влади щодо забезпечення продовольчої безпеки, дотримання інтересів фермерів та міжнародних зобов’язань України.
 
Членство в Американській торгівельній палаті в Україні надає передусім можливість та комфортні умови для ефективного спілкування та обміну інформацією, а також надійну бізнес-підтримку з боку впливової бізнес-організації.
 
Для нашої компанії Американська торгівельна палата в Україні – це авторитетний та надійний партнер, однодумець у досягненні високих цілей встановлення міжнародних стандартів ведення бізнесу та поширення практики соціальної відповідальності бізнесу в нашій країні.

 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН