КОМПАНІЯ «НІБУЛОН» РОЗПОЧАЛА МАСШТАБНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ З ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ ТА НАВИЧОК СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ

Керівники та спеціалісти виробничих підприємств, регіонального та центрального апарату управління ТОВ СП «НІБУЛОН» протягом трьох зимових місяців будуть відновлювати та поглиблювати знання у сфері сільського господарства.

План навчання  фахівців компанії складається з трьох великих блоків, які будуть реалізовуватись поетапно. Перший блок  «Відновлення та поглиблення знань» включає в себе тижневі курси на базі різних вищих навчальних закладів України. Тривалість першого блоку – грудень 2018 р. – січень 2019 року.

Другий блок «Сучасні технології» – тижневе навчання на базі перевантажувального термінала філії «Вознесенська» у сфері захисту та живлення рослин, потенціалу нових сортів сільськогосподарських культур, систем та напрямків вирощування культур. У цьому блоці, окрім власне отримання нових знань та умінь, спеціалісти мають змогу відвідати регіональні семінари з означеної теми за участі компаній-постачальників у Миколаєві, Одесі та Кропивницькому. Тривалість другого блоку – кінець січня 2019 року.

Заключний третій блок «Агрошкола», покликаний продовжити навчання механізаторів на місцях, на базі кожної виробничої філії компанії. Спеціалісти «НІБУЛОНа» разом з представниками компаній-постачальників сільськогосподарської техніки та інвентарю проведуть спільні навчання й передадуть їм власний досвід з основ механізованих технологічних процесів вирощування та збирання окремих сільськогосподарських культур, виготовлення деталей сільськогосподарських машин, користування слюсарним, вимірювальним інструментом та багато ін. Тривалість третього блоку – лютий 2019 року.

Зважаючи на те, що підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» знаходяться у дванадцяти областях України, то задля зручності та ефективності виконання першого навчального блоку було організовано три навчальні регіони: Південний, Західний та Східний, відповідно до місця розташування філій компанії. Аудиторія слухачів кожного регіону сформована з директорів підприємств, представників агрономічних й інженерних служб та керівників і спеціалістів регіонального та центрального апарату управління компанії.

- Метою навчання  є поновлення наявних знань у працівників, а також знайомство з новими технологіями у сільському господарстві, адже усе змінюється, змінюється клімат, терміни, норми висіву насіння та внесення ЗЗР при вирощуванні культур та ін. Тому важливо було зараз отримати знання, які допоможуть оптимізувати виробничі процеси відповідно до умов сучасності. Хочу наголосити, що на цьому не закінчується теоретичне навчання працівників, адже після прослуховування матеріалу, після набуття нових знань спеціалісти на місцях будуть ділитися своїми напрацюваннями, проводити внутрішнє навчання і передавати отриманий досвід. Таким чином «НІБУЛОН» забезпечить підвищення рівня знань та вмінь усього свого колективу, – зазначає регіональний директор з сільськогосподарського виробництва Олександр Терещенко.

На сьогодні перший блок навчання уже закінчився для Південного та Західного регіонів, який тривав з 17 грудня до 21 грудня.

Базою для Південного регіону став Миколаївський національний аграрний університет. Спеціалісти Західного регіону протягом тижня відвідували Подільський державний аграрно-технічний університет. Викладацьким  складом обох закладів було розроблено спеціальні програми й підібрано цикл дисциплін з ефективним розподілом годин їх вивчення, які в порівняно короткий термін  забезпечують повноцінну перепідготовку фахівців сільського господарства. Усі спеціалісти за результатами навчання успішно склали залік, а також отримали від навчальних закладів свідоцтва про підвищення кваліфікації.

– Навчання виявилось дуже цікавим! Тепер, перед практичним другим та третім блоком, є що осмислити, про що поговорити з колегами задля виокремлення цінних практичних орієнтирів. Уже зараз ми активно працюємо над питанням застосування отриманих знань з рослинництва, землеробства, фітопатології, насінництва, а також з експлуатації машин та обладнання  та ін. у виробництві, – розповідає  директор філії «Баштанська» Микола Росєєв.

– Підвищення кваліфікації – це завжди дуже цінна можливість. А якщо ти навчаєшся там, де тебе чекають, це ще краще. Таким місцем для нас став Подільський державний аграрно-технічний університет, на базі якого ми проходили курси. Потужний викладацький склад закладу не просто дав нам знання, а допоміг осмислено засвоїти їх, застосовуючи різноманітні методичні форми, лекції, дискусії, й підсилюючи ефект візуальними засобами. Надзвичайно приємно, що свідоцтва про проходження курсів нам вручив ректор університету Володимир Васильович Іванишин особисто, висловивши повагу генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексію Вадатурському. За що ми дуже йому вдячні, - говорить регіональний директор з сільськогосподарського виробництва Олександр Гайдай.

Тим часом, поки Південний та Західний регіони уже готуються до наступних практично орієнтованих навчальних блоків, Східний регіон компанії ще чекає початку занять у ВП «Старобільський  технікум Луганського НАУ», які мають розпочатися в другій половині січня нового року.

Нагадаємо, серед нещодавніх досягнень компанії щодо підвищення кваліфікації працівників є те, що навчальний центр ТОВ СП «НІБУЛОН» першим в Україні з підприємств внесено в Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО), і  весною цього року  працівникам уже було вручено перші свідоцтва державного зразка.

Сьогодні «НІБУЛОН» є лідером аграрного сектору України. Важливим чинником такої успішності є  злагоджена робота усієї нібулонівської команди. Тому не дивно, що одним з ключових принципів роботи компанії є постійне підвищення професійності спеціалістів, яка досягається шляхом регулярного навчання. Ми – за розвиток, а тому постійно рухаємося вперед. А масштабний навчальний проект, який розпочала компанія, – це ще один великий крок до нових досягнень.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.