Компанію «НІБУЛОН» відвідали фахівці «Synergy Consulting» (Австралія)

20 вересня 2012 року головний зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали фахівці незалежної агрономічної групи «Synergy Consulting» (Австралія).

20 вересня 2012 року головний зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідали фахівці незалежної агрономічної групи «Synergy Consulting» (Австралія).

Дана організація спеціалізується на постачанні широкого спектру інформації та наданні послуг, пов`язаних із сільськогосподарським виробництвом та веденням агробізнесу. Спеціалізація агрономічної групи охоплює: основні сільськогосподарські культури та агрономію, ґрунти і живлення рослин, управління ціновими ризиками та управління бізнес-проектами. Група об`єднує мережу самостійних підприємств в Західній та Південній Австралії.

Ціллю відвідин компанії «НІБУЛОН» стало ознайомлення із діяльністю підприємства, переймання корисного досвіду щодо ведення агробізнесу та зокрема розвитку логістики. Адже компанія працює на зразковому, навіть для європейців, рівні, віддаючи перевагу лише найновішим технологіям виробництва і провідним ідеям організації бізнес-діяльності.

В ході екскурсії гості оглянули найсучасніший в Україні триповерховий лабораторно-адміністративний корпус, що був введений в експлуатацію у березні 2011 року; на власні очі побачили процес завантаження судна біля причалу термінала; ознайомились з унікальною логістичною інфраструктурою підприємства.

За словами Девіда Джона Пфайфера, одного з гостей, комплекс галузей діяльності компанії «НІБУЛОН» включає в себе сільгоспвиробництво, експорт, суднобудування і судноплавство, будівництво, логістику тощо. Відтак робота компанії є серйозним досвідом для австралійських фахівців. «Особливо нас вразив ваш власний флот – збудовані в рамках інвестиційного проекту несамохідні судна і буксири, які ми побачили біля причалу термінала. Тим паче це для нас цікаво та актуально, зважаючи, що логістика в Австралії зерновій виключає водні перевезення – продукція перевозиться виключно автотранспортом», – додав він.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН