Конструктивний видався діалог!

7 жовтня 2011 року підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали представники Одеської національної академії харчових технологій. Викладачі та студенти вузу оглянули перевантажувальний термінал у м. Миколаєві і перевантажувальний термінал філії «Новоодеська».

7 жовтня 2011 року підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» відвідали представники Одеської національної академії харчових технологій. Викладачі та студенти вузу (всього 45 чоловік) в ході візиту оглянули головний підрозділ компанії – перевантажувальний термінал у м. Миколаєві, а також перевантажувальний термінал філії «Новоодеська» (Миколаївська обл.).

Для більшості викладачів це було не перше знайомство із підприємством – ще 2005 року вони вже відвідували миколаївський термінал. Тим паче, даний навчальний заклад є профільним для компанії, відтак його студенти постійно проходять практику на підприємствах «НІБУЛОНа», їм забезпечується подальше працевлаштування. Щороку понад 30 студентів вливаються у молодий «НІБУЛОНівський» колектив – і це не межа. Компанія готова працевлаштувати стільки молодих фахівців, скільки мають наснагу та бажання досягнути кар’єрного зростання і розвинути професіоналізм в обраній спеціальності.

Ще один яскравий приклад тісної співпраці «НІБУЛОНа» і даного навчального закладу: у 2010 році компанія подала офіційний запит на щорічну підготовку молодих фахівців за спеціальністю «Технологія зберігання та переробки зерна» у кількості 50 осіб. А в рамках укладеного 5-річного договору на проходження практики в компанії проходять практику студенти різних факультетів вузу.

Тож прибувши на екскурсію, гості знайомилися із виробничими процесами та принципами організації роботи підприємств. Акцент було зроблено на ознайомленні із технічним оснащенням, роботою обладнання, зокрема зернових сушарок давнього партнера компанії «НІБУЛОН», датської фірми «CimbriaUnigrain». Було розглянуто питання швидкісного сушіння зерна, активного вентилювання зернової групи, проаналізовано можливості удосконалення діючого обладнання.

Вистроюючи конструктивний діалог із представниками ТОВ СП «НІБУЛОН», заступником генерального директора з персоналу Ларисою Бурик та головним інженером компанії Олегом Підгородецьким, гості вносили свої пропозиції щодо співробітництва, зокрема в сфері технічного забезпечення процесу виробництва, удосконалень в галузі визначення якості олійних і зернових культур.

Тож вже найближчим часом можна очікувати на продовження співпраці із фахівцями академії і вливання молодих та досвідчених спеціалістів у професійний «НІБУЛОНівський» колектив.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН