Легендарні «ракети» «НІБУЛОН Експрес» знову з’являться на українських річках уже навесні

2017 рік багатьом із нас запам’ятався поверненням на українські річки легендарних «ракет».

Компанії «НІБУЛОН» вдалося відновити моду на водні пасажирські перевезення. Такий популярний у Європі водний транспорт знову став улюбленим серед українських пасажирів. Насолодитися прогулянкою на високошвидкісних «ракетах» змогли більше 24 000 пасажирів, зокрема діти, учасники АТО, громадські активісти, волонтери, правозахисники та інші, які скористалися послугами у ході благодійних рейсів по Дніпру у Києві, Каневі, Кременчуці, Черкасах та інших містах України.

Здійснити пасажирські рейси на суднах «НІБУЛОН Експрес» приходили всією родиною – декілька поколінь українців: ті, хто ще пам’ятає, коли водні пасажирські перевезення були регулярними, та ті, для кого це з дитинства було мрією, що нарешті здійснилася завдяки компанії «НІБУЛОН». 

І ось уже цієї весни «ракети» «НІБУЛОН Експрес» знову повернуться на українські річки! Сьогодні судноплавна компанія «НІБУЛОН» займається підготовкою до навігації 2018 року. Саме в ці дні пасажирський флот компанії, який складається вже з чотирьох суден на підводних крилах (два судна типу «Восход» пасажиромісткістю 77 чол. та два судна типу «Полісся» пасажиромісткістю 53 чол.), проходить планові ремонтні роботи на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» та у підрядних організацій в Миколаєві та Києві. Проводиться модернізація двох останніх придбаних компанією суден: встановлення мультимедійних систем, систем відеоспостереження та сповіщення тощо.

«Стратегія організації регулярних пасажирських перевезень сезону 2018 року буде побудована з урахуванням результатів роботи та отриманого під час минулорічної навігації досвіду», – зазначають фахівці відділу пасажирських перевезень компанії.

Уже сьогодні розглядаються нові маршрути з огляду на технічні характеристики суден. Так, минулого навігаційного сезону нам не вдалося реалізувати маршрут Очаків – Кінбурнська коса. Ми знаємо, як це засмутило тих, хто дуже чекав саме на ці рейси. Але, на превеликий жаль, через відсутність сертифікованих та належним чином обладнаних причалів наше пасажирське судно не змогло заходити до портового пункту в м. Очаків (який підпорядкований ДП «Адміністрація морських портів України»).

Втім, уже цього сезону ми плануємо здійснювати рейси Очаків – Кінбурнська коса. З Очаківським міським головою Бичковим С. М. погоджується місце встановлення причалу. І тепер ми вже не будемо залежати від АМПУ щодо місця швартування пасажирських суден. Паралельно фахівцями компанії проводиться підготовка документації та закупівля у м. Скадовськ плавучого причалу довжиною 100 м.

Новий плавучий причал буде встановлено і у м. Миколаїв, у зв’язку з чим зараз ми погоджуємо з в.о. голови Миколаївської міської ради Т. В. Казаковою  нове місце посадки та висадки пасажирів на Каботажному спуску, поряд з суднобудівно-судноремонтним заводом «НІБУЛОН».

У зв’язку з тим, що минулого сезону дуже багато людей запрошували нас відновити пасажирські перевезення до Одеси, Залізного Порту та Скадовська, сьогодні також розглядається питання придбання суден типу катамарана, щоб здійснювати пасажирські перевезення людей між містами Чорним морем.

Після цього ми зможемо розширити і маршрути пасажирських перевезень у верхній частині Дніпра (Дніпро, Кременчук, Запоріжжя, Черкаси, Київ та інші).

Ще одна приємна інновація від судноплавної компанії «НІБУЛОН»: у новому сезоні пасажирських перевезень планується створення системи продажу квитків через інтернет.

Взявшись за відродження пасажирського судноплавства,  ми навіть не очікували такого ажіотажу серед українців, які сприйняли нашу ідею на «ура». За цей короткий проміжок часу ми отримали безліч позитивних відгуків та звернень запустити наші пасажирські маршрути у їхніх населених пунктах. Розуміючи це, наша компанія має намір у майбутньому виготовляти власні пасажирські судна нового покоління на підводних крилах і невеликі пасажирські лайнери, щоб розвивати водні перевезення між населеними пунктами на Дніпрі, а також між великими українськими містами на березі Чорного моря. З цією метою сьогодні компанія веде повномасштабну реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» таким чином, щоб у майбутньому розмістити на його території дві потокові лінії: для пасажирського і спеціалізованого флоту, а також торгових суден. І ми це зробимо!

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.