МФК надає до 100 мільйонів доларів США українській компанії «НІБУЛОН» для зміцнення продовольчої безпеки

МФК, член Групи Світового банку, надає фінансування в розмірі до 100 млн доларів США найбільшій українській компанії «НІБУЛОН» для сприяння зміцненню інфраструктури, що пов’язана з агросектором, зниження втрат врожаю і підвищення глобальної продовольчої безпеки.

МФК надасть до 60 млн дол. США за рахунок власних ресурсів для фінансування заборгованості та залучить до 40 млн дол. США коштів від інших кредиторів, для підтримання планів «НІБУЛОНу» щодо нарощування об’ємів торгівлі до 7 мільйонів тонн протягом наступних чотирьох років – збільшення майже на 40 відсотків.

«НІБУЛОН» закуповує сільгосппродукцію у більше 4700 фермерів по всій країні та додає вартість шляхом очищення, сушіння, зберігання і транспортування. Компанія активно інвестує в розвиток річкового транспорту, що є більш економічним і екологічним порівняно із залізничним та автомобільним транспортом.

«Ми працюємо над довгостроковою інвестиційною програмою, яка становитиме значний внесок у розвиток аграрного сектора України,» – зазначив Олексій Вадатурський, генеральний директор компанії НІБУЛОН, – «У минулому році нам вдалося оптимізувати транспортні витрати на доставку зерна, скоротити терміни доставки, а також розвантажити дороги в декількох регіонах. У найближчі два-три роки ми плануємо створити сучасну систему зберігання і транспортування зерна».

Україна є світовим лідером з виробництва зернових та олійних культур, що забезпечує близько 10 відсотків світової торгівлі пшеницею, 15 відсотків світової торгівлі кукурудзою та 20 відсотків світової торгівлі ячменем. Країна має потенціал для подальшого збільшення виробництва зерна і підвищення своєї ролі в глобальної продовольчій безпеці.

«Ця інвестиція добре узгоджується з нашою стратегією по допомозі Україні у збільшенні її агропромислового потенціалу за рахунок модернізації і поліпшення доступу до фінансових ресурсів і знань. Задіяння такого потенціалу сприятиме збільшенню експорту, створенню робочих місць і зростанню економіки,»– зазначив Джейсон Пелмар, регіональний керівник МФК в Україні і Білорусі.

МФК є провідним міжнародним інвестором в агропромисловому секторі України, підтримуючи весь ланцюг від сільськогосподарського виробництва до збирання, переробки і реалізації. МФК також пропонує широку програму консультацій, у тому числі проектів, спрямованих на підвищення стандартів продовольчої безпеки, максимізацію ефективності використання ресурсів, а також розвиток агро-фінансових та агро-страхових ринків країни.

 

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.