Михайло Різак взяв участь у Канадсько-українському аграрному форумі

1 березня 2023 року заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» по взаємодії з органами влади та з правових питань Михайло Різак взяв участь у Канадсько-українському аграрному форумі.

Михайло скористався можливістю донести до високопосадовців – представників українських та канадських міністерств та відомств - позицію ТОВ СП «НІБУЛОН» щодо включення Миколаївського морського порту до «зернової угоди», з огляду на оптимістичні настрої щодо її продовження.

Михайло Різак також звернув увагу учасників події на необхідність термінових дій щодо проблеми розмінування українських земель. За його словами, деокупації, на жаль, не достатньо, щоб поновити позитивний вплив України на проблему глобальної продовольчої безпеки. Знешкодження мін та інших боєприпасів, які не розірвалися, може зайняти десятиліття, у той час як посівну кампанію треба вже проводити. Без фінансової та технологічної допомоги Україні у цій сфері, світ може втратити до 30 млн тонн українського збіжжя протягом наступних сезонів.

ТОВ СП «НІБУЛОН» вже створило власну групу розмінування та планує розширення цього напрямку. Також, Товариство залучено у перемовини з виробниками обладнання, здатного пришвидшити розмінування у декілька разів, порівняно з традиційними методами. Наприклад, йдеться про використання дронів, які аналізують ландшафт та картографують уражені та заміновані участки - саме це полегшує роботу саперів.

«Ми хочемо повернути поля в економіку країну вже цього року!», - зазначає Михайло Різак.

Програма заходу також включала презентації від Міністерства економіки України та Міністерства закордонних справ України, експортного кредитного агентства Канади Export Development Canada - Exportation et développement Canada (EDC), виступи провідних канадських галузевих асоціацій, а також панельні дискусії представників українських агрокомпаній та рітейл-компаній.

Дякуємо Посольству Канади в Україні за запрошення та сприяння у вирішенні проблем українського бізнесу у такий важкий для кожного час.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.