«Мрія» – колектив щасливих людей

1 червня 2010 року керівництвом компанії «НІБУЛОН» було прийнято рішення про створення в с. Сокіл Кам`янець-Подільського району Хмельницької області нової філії – «Мрія».

 

1 червня 2010 року керівництвом компанії «НІБУЛОН» було прийнято рішення про створення в с. Сокіл Кам`янець-Подільського району Хмельницької області нової філії – «Мрія».
 
«У вересні 2007 року, закінчивши Вінницький політехнічний університет (за фахом я – економіст), прийшов працювати у компанію «НІБУЛОН». На відміну від низки однокурсників, мені не довелося гарячково оббивати пороги підприємств у пошуках фахової роботи – про працевлаштування я задумувався раніше, працюватив «НІБУЛОНі» – мета, яку заздалегідь собі поставив. Моїм першим місцем роботи на посаді економіста стала філія «Кам’янець-Подільська». Дякуючи Олександру Гайдаю (заступнику генерального директора), який розгледів у мені потенціал, вже через місяць я зайняв посаду головного економіста. Завдячуючи його підтримці та довірі з боку генерального директора Олексія Вадатурського, у 2010 році мені довірили зайнятисяоформленням купівлі-продажу майна ТОВ ВФ «Мрія», згодом саме мені судилося очолити нову філію», – розповідає директор Андрій Кучмар.
 
Повертаючись у минуле, колектив філії з болем згадує попереднє підприємство – ТОВ ВФ «Мрія».
 
«У «НІБУЛОН» я прийшла у перші дні створення філії. Не лише я, а й багато моїх друзів, колег, які працювали у ТОВ ВФ «Мрія», перейшли сюди. Колись передове підприємство, з приходом кризи «Мрія» почала занепадати: держава поступово перестала допомагати, стало важко не те, щоб техніку купувати, а й зарплати виплачувати.
 
Але завдяки «НІБУЛОНу» збереглисяі підприємство, і колектив, і робочі місця. Я працюю бухгалтером вже 29 років: на «Мрії» –26, тут – 3. На філії 134 працівники, з них понад 100 – колишні «мріївські»: і їх, і їхні сім’ї врятувала компанія», – розповідає головний бухгалтер Марія Пижик.
 
Амбіційності молодому підприємству сьогодні не займати, хоча і виповнюється йому лише три роки.
 
Зазначає головний агроном Салтановський Сергій: «Минулого року наш колектив пообіцяв Олексію Вадатурському, що через рік-два ми станемо найкращими не лише серед підрозділів компанії регіону, а й компанії в цілому. Перший крок до успіху вже зробили – у 2012 році увійшли до трійки лідерів за обсягами врожайності озимої пшениці – видали 53,7 ц/га. Маємо низку грамот – від рідної компанії, від районної адміністрації. Колектив вже звик працювати в потужному «НІБУЛОНівському ритмі». Керівництво нам ставить завдання – ми його самі собі ускладнюємо і видаємо на-гора серйозний результат!»
 
За словами членів колективу, неабияку роль в успішності підприємства відіграє їх згуртованість, слідування власним традиціям.
 
Розповідає головний зоотехнік Микола Якубаш: «Жодна філія не має такої великодньої традиції, яку маємо ми: після світлого свята разом зісвящениками наш колектив об’їжджає та святить ферму, засіяні поля, техніку і навіть річку (щоб дощ був!). Звичайно, чи то гарний приріст тварин, чи то добрий урожай гарантує не це, а наша праця, фаховість, затетакі традиції наш колектив лише зміцнюють».
 
Марія Пижик додає: «У переддень кожного Нового року до нас приїжджають у гості вихованці місцевого дитячого садка, школярі – вони вітають колектив філії, презентують розважальну програму. Це вияв поваги до нашого колективу і до того, що ми робимо для громади. Хто знає, чи не ці молоді люди з роками розвиватимуть успіх нашого підприємства?»
 
Місцеві жителі вже звикли, що «НІБУЛОН» традиційно піклується про місцеву громаду: на кошти компанії було проведено ремонт школи, придбано інвентар для дитячого садка й копіювальні апарати для районного відділу освіти; «НІБУЛОН» допомагає коштами навіть під час ліквідації наслідків стихійних явищ!
 
Секретар Олена Сиркизюк ділиться спогадами та враженнями про свою роботу: «За три роки роботи у філії мені запам’яталося на все життя святкування обжинок минулого року. Колектив організував свято з розмахом: запросили громаду до місцевого будинку культури, запросили музикантів, навіть з сусідніх сіл люди приїхали. Ми влаштували справжнє свято для всього села!»
 
На запитання, як колектив проводить дозвілля, Олена відповідає: «У нас велике підприємство, є власна ферма, займаємося вирощуванням сільгоспкультур. Тому багато вільного часу не буває. Вихідні стараємося проводити вдома – присвячуємо час своїм сім’ям, близьким. Спілкування нам і на роботі вистачає, але у гості один до одного ходимо і сім’ями дружимо (посміхається)».
 
Але ідеального нічого не існує, і варто зізнатися – всім злетам завжди передують падіння. За словами директора молодої філії, спершу було дуже важко – багато людей, які перейшли до філії із ТОВ ВФ «Мрія» (а це кістяк колективу!), не з власної вини, але звикли працювати не у потужному розвиненому підприємстві, а у… радянському колгоспі. Відсутність державної підтримки, нормальної технічно-матеріальної бази спричинили і відсутність вимог до роботи, самоорганізації. Хто ж захоче працювати, місяцями не отримуючи заробітної плати?!
 
«Із вдячністю та пошаною до своїх колег можу сказати, що вони змогли себе перемогти, змінити. На керівні посади ми одразу ж почали ставити молодь (у «НІБУЛОНі» взагалі ставлять на молодь!), довірили їй підприємство, а вона стала задавати ритм роботи – невдовзі всі працівники почали підтягуватися до цього рівня, змінюватися – і підприємство запульсувало, з’явився колективний дух та самоорганізація. За кожного свого працівника я можу ручатися, кожен з них є універсальним. Я й сам колективу у цьому приклад подаю – за освітою економіст, але в техніці, агрономії розбираюся не гірше інженерів та агрономів», – зауважує Андрій Кучмар.
 
Василь Сиркізюк, тракторист-комбайнер, зазначає: «Порівнювати роботу на колишньому підприємстві та «НІБУЛОНівській» філії неможливо. Я особисто дуже ціную свою працю, маю багаторічний досвід, свою роботу завжди виконую добросовісно. Але до приходу компанії працювати було вкрай тяжко: фахівців не вистачало, техніка стояла без ремонту, доводилось виконувати і свою, і чужу роботу, місяцями не отримуючи заробітної плати. А сьогодні ми працюємо впевнено, все на своїх місцях, робота налагоджена. Жоден з нас, хто вирішив пов’язати свою долю із «НІБУЛОНом», ані на хвилину про це не пошкодував».
 
***
У день народження філії «Мрія» Олексій Вадатурський та колектив компанії «НІБУЛОН» вітають колег! Ми вдячні вам за віддану працю, професіоналізм та чималий внесок у розвиток компанії!

 

 

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.