М’ясний «НІБУЛОН» – новинка для Миколаївщини

Миколаївці та жителі області відкрили для себе компанію «НІБУЛОН» з нової сторони. Підприємство презентувало для своїх земляків власну ковбасну та м’ясну продукцію.

18 серпня 2012 року у м. Миколаєві відбувалися ярмаркові заходи, присвячені черговій річниці Дня незалежності України. На обласному ярмарку були представлені аграрні, фермерські й інші підприємства з районів області. До уваги гостей та учасників були фрукти та овочі, продукти харчування, зернові та ін. Кожен відвідувач мав змогу ознайомитись із продукцією та придбати її.

ТОВ СП «НІБУЛОН» також взяло участь у ярмаркових заходах. Традиційно компанія представила продукцію рослинництва: кавуни, дині, цибулю, капусту. Всі ягоди та овочі були привезені із філії ДП «Лідієвське» ТОВ СП «НІБУЛОН», яка традиційно славиться своїми дарами полів.

Але мали змогу миколаївці та жителі області відкрити компанію «НІБУЛОН» і з нової для себе сторони. Адже саме цього дня миколаївське підприємство презентувало для своїх земляків власну ковбасну та м’ясну продукцію – це ні багато ні мало 20 видів виробів торгової марки «Бистрицькі ковбаси», і все це виробляється на філії «Бистрицька» ТОВ СП «НІБУЛОН» (Житомирська область).

Відтак усі охочі мали змогу придбати таку м’ясну продукцію: напівкопечні ковбаси («Армавірська», «Полтавська», «Краківська», «Талліннська», «Одеська», «Українська»), варено-копчені («Сервелат», «Московська»), варені («Лікарська», «Любительська», «Молочна»), сардельки-шпикачки, молочні сосиски, копчений шпик, сало «Селянське», сосиски мисливські та ін. «НІБУЛОНівська» продукція прийшлася до смаку відвідувачам ярмарки, адже була розкуплена повністю!

М’ясні вироби компанії є стовідсотково «НІБУЛОНівськими»: власноруч вирощене зерно, яким годуються власні тварини, з найкращого м’яса яких потім і виготовляються ковбаси. Ось таке ноу-хау, яке вітчизняному ринку допоки навіть і не снилося – відтак покупцеві гарантована абсолютна якість.

Окрім того, м’ясні вироби компанії не містять жодної «хімії», ГМО, є стовідсотково натуральними та безпечними. Вони виготовляються згідно із державними стандартами якості, при цьому використовується лише натуральне м`ясо та спеції.

Варто відмітити цінову політику на продукцію. Зважаючи на її абсолютно натуральний склад, гарантовану якість і смак, ціни (у відношенні «ціна-якість») є максимально оптимальними для покупця.

Таким чином, перше знайомство миколаївців із м’ясною продукцією «НІБУЛОНа» відбулося. Для всіх зацікавлених (а такі питання неодноразово виникали у відвідувачів ярмарки) повідомляємо, що у нинішньому році компанія планує відкрити власний фірмовий магазин у м. Миколаєві.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН