На будівельному майданчику в Голій Пристані стартували виробничі наради

На будівельному майданчику в м. Гола Пристань Херсонської області відбулася перша виробнича нарада.

Нарада відбулась за участю генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» О. Вадатурського, його заступниказ будівництва C. Беседіна, Голопристанського міського голови О. Бабича, фахівців компанії та керівників підрядних організацій.

Урочиста закладка ювілейного 25-го об’єкта компанії, що стане другим«НІБУЛОНівським» підприємствомна Херсонщині, відбулася 30 вересня 2016 року. Символічно, що рішення про його будівництво «НІБУЛОН» оголосив напередодні 25-річчя Незалежності України та 25-ї річниці з дня заснування самої компанії.

Нове потужне підприємство у м. Гола Пристань, так само як і термінал у Вознесенському районі, буде збудовано в найкоротші терміни. Так, його введення в експлуатацію заплановано в другій половині травня поточного року.

Так виглядав будівельний майданчик до початку будівництва

Так виглядатиме перевантажувальний термінал у травні 2017 року

Так майданчик виглядає наразі: підрядні організації повним ходом забивають палі

Наразі на будівельному майданчику підрядні організації, серед якихТОВ «Гідротехнології», ТОВ «Перспектива-Миколаїв» та ТОВ «Чорноморгідробуд», повним ходом забивають палі, що в переважній більшості поставляєМиколаївський завод залізобетонних конструкцій. Усього до 1 березня тут мають забити понад 3 тис. будівельних паль.

На початку цього місяця, як уже зазначалося раніше, компанія підписала низку контрактів з постачальниками елеваторного, зерноочисного, вагового та іншого обладнання длянових підприємств компанії, у т. ч. і для філії «Голопристанська», яке має прийти безпосередньо на будівельний майданчик до1 травня. Зокрема, новозбудований термінал на Херсонщині буде оснащений модернізованимисушаркамивиробництва американської компанії «Mathews Company», суднонавантажувальною машиною TS-527 від TELESTACK Ltd. (Великобританія), фільтрами циклонного типу та вентилятори з звукопоглинаючим кожухом від UAB Liucija (Литва) та ін. Під час зведення підприємства використовуватиметься також транспортне обладнання датської фірми CIMBRIA UNIGRAIN A/S, яка є давнім партнером компанії. Постачальником силосного обладнання виступить компанія «Symaga» (Іспанія), зерноочисного – «Buhler» (Німеччина).

Окрім того, за словами генерального директора компанії О. Вадатурського, цього тижня завершуються перемовини з постачальниками металу. Отож підрядні організації, задіяні в будівництві термінала, будуть вчасно і в повному обсязі забезпечені металом.

Поява такого потужного підприємства в Голій Пристані надасть можливість частині місцевого населення вирішити питання з працевлаштуванням, адже об’єкт передбачає створення близько 100 нових робочих місць. Люди вже почали активно заповнювати анкети на сайті компанії, а також передавати їх безпосередньо на філію.

Переваги від нового річкового термінала компанії «НІБУЛОН» відчують на собі і сільгоспвиробники Голопристанського та сусідніх районів. Так, ставши ближче до компанії, вони зможуть отримувати справедливу ціну за вирощену продукцію (завдяки значному зменшенню транспортних витрат та виключенню посередників). Також створена компанією «НІБУЛОН» логістична інфраструктура дозволить транспортувати херсонський баштан, фрукти та овочі на північ України, а то й навіть до Білорусі, що стане новим подихом для лівобережної Херсонщини.

Під час виробничої наради О. Вадатурський також відмітив, що компанія паралельно з будівництвом підприємства в Голій Пристанібудує перевантажувальний термінал у с. Біленьке Запорізької області та проводить глибоку реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу.Тому якщо комусь з підрядних організацій не вистачить роботи тут,«НІБУЛОН» запрошує металістів приєднатися до виконання робіт на інших об’єктах компанії. Основні вимоги до підрядників, що вже з нами співпрацюють або будуть співпрацювати, - об’єктивно оцінювати свої можливості та виконувати взяті на себе зобов’язання якісно і в чітко встановлені строки.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.